Перейти до основного вмісту

IPL-епіляція: 4 найпоширеніші міфи, яким не можна вірити

26 травня 2022 р.Notino
IPL-епілятори працюють на основі інтенсивного імпульсного світла й вже здобули доволі велику популярність. Тому навряд чи можна вважати їх новинкою. Незважаючи на це, про IPL-епілятори існує неймовірна кількість міфів, які мене добряче дратують. По-перше, тому що вони не відповідають дійсності. По-друге, тому, що ці міфи в багатьох моїх подруг надовго відбили бажання спробувати IPL-епіляцію. На щастя, тільки до того часу, поки я з ними відверто не поговорила про це.

Якщо ви також зацікавлені в цьому методі видалення небажаного волосся, обов’язково прочитайте цю статтю до кінця. Я випробувала велику кількість IPL-епіляторів , тому з легкістю можу спростувати будь-які чутки, які я зустрічаю й до сьогодні.

Міф 1: IPL-епіляція спричиняє опіки

Чесно кажучи, мені ще ніколи не доводилось обпекти шкіру під час епіляції. Можливо, це було в доісторичні часи, коли IPL-епіляція  щойно з’явилася. На сьогодні кожен якісний епілятор оснащений датчиком безпеки, який дозволяє регулювати інтенсивність спалахів, тому вигляд а-ля курка-гриль вам зовсім не загрожує. 

Міф 2: Домашня IPL-епіляція – це дорога й виснажлива процедура

Звичайно, за покупку IPL-епілятора ви віддасте більше, ніж за одну процедуру епіляції в салоні краси. Але коли я підрахую, скільки разів і як часто потрібно відвідувати салон краси, щоб досягти бажаного результату, виходить, що домашній епілятор – це справді дуже дешево. І я вже не кажу про підтримувальні сеанси, які необхідно проходити щоразу після серії основних процедур.

Середній епілятор витримує близько 200 000 спалахів, що становить приблизно 15 років використання. Тому краще вибирати пристрій, який має лампу з великою кількістю спалахів. Крім того, я можу робити епіляцію в будь-який час, коли захочу, й мені не потрібно чекати, поки косметолог у своєму розкладі знайде час для мене.

Міф 3: IPL-видалення волосся дає постійний результат

Тут, напевно, я вас трохи розчарую, але це не так. IPL-епілятор не пошкоджує волосяні фолікули, тому волоски постійно ростуть. Однак насправді чим частіше на початку робити епіляцію, тим повільніше буде рости волосся. Крім того, з часом волоски переходять у фазу спокою і починають випадати самовільно. Я знаю це з власного досвіду – перші два місяці я активно користувалася епілятором кожні 14 днів. Тепер я роблю епіляцію лише один раз на 4-6 тижнів, а в перервах між процедурами насолоджуюся своєю досконало гладенькою шкірою.

Міф 4: Я не зможу мати дітей через IPL-епіляцію

Цю нісенітницю мені розповідала моя подруга Оксана. Вона навіть не знала, звідки почула цю «інформацію», але під час кожної нашої розмови про довготривалу епіляцію весь час повторювала: «Чи ти знала, що коли ти будеш робити там унизу IPL-епіляцію , ти станеш безплідною? Тому виробники завжди вказують на упаковці, що IPL-епілятор не можна використовувати під час вагітності та годування груддю». І коли я сподівалася, що Оксана вже це зрозуміла, вона знову починала ці розмови… 

Нічого не маю проти її переживань за моє здоров’я, але цей метод видалення волосся, мабуть, ніколи не випробовувався на вагітних жінках і новоспечених матусях. Тому цілком логічно, що виробники не можуть рекомендувати його.

Кому підійде IPL-епіляція?

Усім тим, хто має світлу шкіру й темніше волосся – і результати з домашньою IPL-епіляцією не змусять себе довго чекати. Також IPL-епілятор можна використовувати на всіх частинах тіла, включаючи обличчя й інтимні зони. Цей пристрій не підходить для смаглявої шкіри, світлого або рудого волосся, занадто чутливої шкіри, при екземі, висипці, веснянках, варикозному розширенні вен, розширених капілярах й інших захворюваннях шкіри.

Як користуватися IPL-епілятором?

Користуватись домашнім IPL-епілятором дуже легко. Просто дотримуйтесь рекомендацій виробника і правил виконання процедури.

  1. Спочатку слід ретельно поголити ділянку, яку ви хочете обробити IPL-епілятором приблизно за 3–5 годин перед епіляцією.
  2. Потім обрати насадку, призначену для тієї частини тіла, де ви хочете видалити волосся.
  3. Згодом увімкнути епілятор і вибрати ідеальну інтенсивність спалахів або зробити це за допомогою датчика, який автоматично регулює їхню силу відповідно до відтінку вашої шкіри й волосся. Усе залежить від того, якою моделлю ви користуєтеся.
  4. Щойно IPL-епілятор буде готовий, можна розпочинати процедуру епіляції.

Найкращі IPL-епілятори, які я випробувала

За кілька років мені довелося випробувати на власній шкірі понад 20 моделей різних IPL-епіляторів. Деякі були абсолютно досконалими, інші, навпаки, марною тратою грошей. Ось деякі з них:

  • IL3000 IPL Perfect Skin  – це був мій перший IPL-епілятор, на якому я перевірила, чи IPL-епіляція  мені підходить. Я вибрала його, тому що цей епілятор не такий дорогий, як інші моделі. Мабуть, ви вже зрозуміли, що переваги IPL-епіляції він продемонстрував мені на «відмінно».
  • Profi Care IPL 3024– із цим IPL-епілятором дуже приємно працювати, оскільки він неймовірно легкий. Саме тому я користуюся ним під час подорожей.
У вас також є певні упередження щодо IPL-епіляторів ? Можливо, настав час викинути їх із голови й перевірити дію IPL-епіляції на власній шкірі.

Продукти

Читати далі