Перейти до основного вмісту

Хто такі UD Citizens і чому вони нас надихають?

25.05.2020

Notino

Читання на 4 хвилини

На Notino з'явився новий бренд Urban Decay із "pretty different" поглядом на світ! Що це означає для нас і чим він так відрізняється?

 «Pretty Different - це гімн фанатам макіяжу, які відмовляються підкорятися стандартам краси. Це наше шанування індивідуальності, тому що ми всі просто різні», - каже Венде Зомнір (Wende Zomnir), засновниця бренду Urban Decay. Час ще раз нагадати людям, що макіяж для всіх без винятку й завжди повинен бути веселим, нестримним та неочікуваним.

Urban Decay представляє 4 обличчя, так званих UD Citizens, які втілюють ідею "Pretty Different". Їх об’єднує той факт, що вони є піонерами, які відмовляються приймати загальноприйняті стандарти й вважають за краще боротися за оригінальність. Бути іншим не означає бути "дивним" або йти проти потоку, це означає, перш за все, бути самим собою. Тож для вас є кілька порад, як бути собою!

Любіть своє тіло, як Ліззо (Lizzo)

Американська співачка та реперка, яка прославилася під час своєї кар’єри не лише в Америці, а й у всьому світі. У 2020 році вона виграла нагороду Греммі у категорії «BEST URBAN CONTEMPORARY ALBUM» з альбомом «Cuz I Love You (Deluxe)». Окрім своїх чудових пісень, вона також відома як борець проти сексизму, гомофобії та сором'язливості свого тіла. Вона не боїться проявляти любов до свого тіла навіть у instagram @lizzobeeating. У чому секрет її красивого макіяжу? Спробуйте матовий тональний крем Stay Naked і поекспериментуйте з рум'янами, хайлайтером та бронзером все в одному - Stay Naked Threesome.

Надихайте інших, як Джої Кінг (Joey King)

@joeyking - 20-річна актриса з Лос-Анджелеса, яка зараз є однією із найвідоміших і найталановитіших актрис молодого покоління. Ви можете побачити її у таких фільмах, як «Будка поцілунків» або у популярному новому серіалі «Вдавання». Вона використовує Stay naked у відтінку 10 NN для свого неперевершеного макіяжу, а для ідеального вигляду актриса обрала відтінок Baja з палетки тіней для повік Born to run.

Стійте за себе, як Karol G

Ця колумбійська співачка завоювала серце всієї Латинської Америки, і вона надала голос і силу багатьом латиноамериканьским жінкам. Її музичний жанр - реггетон, який зараз популярний не тільки в Колумбії, але й у всіх іспаномовних країнах світу. Вона виграла кілька важливих нагород та підкорила серця своїх шанувальників. Чи станеш ти однією з них? Слідкуй за @karolg!

Кароль обожнює блискучий макіяж з рідкою підводкою для очей Heavy Metal. А ви спробуєте додати їх до свого макіяжу? Використовуйте їх як підводку для очей або наносьте на тіні на повіках! Що ж зробить ваш погляд ще яскравішим? Звичайно виразні вії! Спробуйте туш для вій Perversion для об’єму та довжини.

CL висловлює свою думку голосно, чи наважитесь і ви?

CL @chaelincl, її повне ім'я Лі Че Рін (Lee Chae Rin), - південнокорейська співачка, реперка, танцівниця та актриса. Вона підкорила серця шанувальників зі всієї Азії як член K-pop групи 2NE1. Саме це допомогло їй почати сольну кар’єру і показати себе усьому світу.

А ви хочете дізнатися секрет її ідеального макіяжу, що тримається протягом усього концерту? Вона фіксує його за домогою спрея All Nighter! Він потрібен кожній, чи не так?