Перейти до основного вмісту

Літній манікюр 2020: який тренд оберете ви?

22.06.2020

Notino

Читання на 3 хвилини

Не існує кращого часу, щоб поекспериментувати з манікюром, ніж відпустка та літній відпочинок. Грайливі літні лаки для нігтів просто створені для сонячної пори року. Виберіть один із п'яти кольорових трендів і привітайте літо в новому стилі!

Ніжні пастельні відтінки

Основою пастельних відтінків здебільшого є білий або сірий тон, який поєднується з якимось яскравим кольором. Так виникають ніжні кольорові варіації, як-от відтінки Peak Show та Candy Apple від бренда Essie. Пастельні тони чудово підкреслюють засмагу, і ви спокійно можете «носити» їх на роботу. Крім того, пудровий рожевий і матовий тони холодного нюдового відтінку належать до найпопулярніших кольорів лаків для нігтів 2020.

Манікюр омбре

Створіть унікальний літній манікюр із плавним переходом відтінку від темного до світлого! Поєднавши синій відтінок лаку Essie Bikini So Teeny та відтінок Bianco Latte лаку Collistar, ви легко отримаєте стильне омбре. Достатньо мати під рукою звичайну губку для миття посуду. Спочатку пофарбуйте нігті світлим лаком. Тоді відріжте від губки невеликий шматочок, за допомогою пензлика перенесіть на нього другий лак і нанесіть на кінчик нігтя, створюючи м'який перехід між кольорами. Для виразнішого ефекту нанесіть лак у два шари, покрийте безбарвним топом і насолоджуйтесь створеним власноруч трендовим манікюром 2020!

Кольоровий французький манікюр

Існує нейл-арт, який не розчарує ніколи — вічний французький манікюр. Проте цього літа нігті прикрашатимуть не традиційні білі, а яскраві кольорові кінчики. У моді залишаються типові неонові літні кольори, як-от зелений Zap-Tastic, жовтий Zesty або червоний Sizzle від бренда Makeup Revolution Neon. Для створення бездоганних півкіл використовуйте спеціальні шаблони.

Різний колір для кожного нігтя

Забудьте про один колір для всіх нігтів. Сучасний тренд літнього манікюру — це чергування двох різних відтінків. Спробуйте, наприклад, світлий пудровий лак з інтенсивним кольоровим покриттям і гелевим ефектом Pure Nude від бренда NOBEA Festive, який ідеально поєднується з яскравішим рожевим відтінком Dusty Roses того самого бренда. Спокійно чергуйте їх, проявляючи всю свою грайливість і креативність!

Різноманітні візерунки та кольори

За всіма прогнозами, зробленими на тижнях моди ще на початку року, мінімалізм цього літа буде не в моді! Візажисти надали літнім манікюрним трендам нового графічного виміру у вигляді смуг, горошку та хвильок. Красиво, але непросто. Впоратися зі складним лакуванням допоможуть спеціально розроблені шаблони, а для крапочок знадобиться натреноване зап'ястя й ультратонкий пензлик або зубочистка. Для створення візерунків найкраще підходять стійкі лаки, які швидко висихають, як-от Maybelline Colorama, або лаки для нігтів із гелевим ефектом, що не потребують використання ультрафіолетової/світлодіодної лампи, наприклад Sally Hansen Miracle Gel™.

Порада на завершення:

Пам'ятайте, що красивий колір нігтів тішитиме вас набагато довше, якщо під основний лак нанести базу, а поверх нього — закріплювач.