Перейти до основного вмісту

Найпопулярніші випрямлячі для волосся. Як обрати найкращий?

11.09.2019

Notino

Читання на 6 хвилин

Хороший випрямляч — це як хороша подруга. Вона допоможе вам почуватися стильною щодня! Вона вас ніколи не зрадить і завжди допоможе бути красивою.

Як обрати випрямляч, який найкраще підходитиме саме для вашого типу волосся? І як правильно ним користуватися, щоб його не пошкодити?

Як обрати випрямляч для волосся

Під час вибору випрямляча для волосся варто звернути увагу на технічні параметри та визначитись із тим, що власне ви очікуєте від нього. Перегляньте відгуки та зверніть увагу не лише на дизайн випрямляча, а передусім на його якість. Перед купівлею дайте собі відповіді на такі питання:

Класичний чи професійний

Як часто ви будете ним користуватися: час від часу чи щодня? Якщо ви плануєте користуватися часто, тоді для вас найкраще підійдуть професійні серії, що є делікатними до волосся.

Мокре чи сухе волосся

Ви бажаєте вирівнювати волосся на сухо чи вам потрібен випрямляч для укладки мокрого волосся? Для вирівнювання мокрого волосся потрібна спеціальна технологія wet, що не дозволяє пошкодити волосся.

Для вирівнювання волосся чи створення локонів

Якщо ви бажаєте створювати локони, тоді ваш випрямляч має мати вузькі та довгі пластини, але якщо ви хочете просто вирівнювати волосся, обирайте з короткими та широкими пластинами, які пришвидшать процес укладки.

Здорове чи пошкоджене волосся

Ваше волосся здорове чи пошкоджене? Для здорового волосся підходять майже всі випрямлячі. Для пошкодженого волосся краще підійде паровий випрямляч або з технологією іонізації чи ультразвуку.

Матеріал випрямляча для волосся

Який обрати: керамічний, титановий чи тефлоновий? Кожна поверхня має свої переваги. Уникайте звичайного металевого покриття, оскільки такі випрямлячі точно перепалять ваше волосся. Керамічне покриття добре та рівномірно нагрівається. Титанове — міцне. Хорошим є й тефлонове покриття (волосся не перепалюється). Але, напевно, найкращий варіант — це поєднання кількох типів, які будуть доповнювати один одного. Наприклад, часто до складу покриття входить турмалін, який усуває статичну електрику.

Найкращі випрямлячі для волосся

Ми в Notino обрали для вас топ найкращих випрямлячів для волосся! У нас кожен зможе знайти для себе свій ідеальний варіант.

Випрямляч для укладки мокрого волосся

Випрямляч BaByliss Stylers I-Pro 235 XL Intense Protect має шість температурних режимів, а за високої температури може вирівняти волосся одним рухом. Керамічні пластини мають тонке алмазне покриття, що захищає їх від пошкоджень, а по боках розташовано звичайний гребінь для розчісування. Іонізація захищає волосся від зайвого пошкодження та водночас запобігає електризуванню. Ви можете вирівнювати й мокре волосся, завдяки чому вам вдасться зекономити час вранці.

Паровий випрямляч

Якщо зі звичайним випрямлячем кучеряве, пишне або жорстке волосся потрібно вирівнювати кілька разів, то сила пари впорається з ним швидше. BaByliss Limited Edition ST293PE — це дійсно якісний паровий випрямляч для волосся з керамічними пластинами. Їхня ширина дозволяє також зробити локони, даруючи волоссю зволоження та блиск.

«Холодний» ультразвуковий випрямляч для сухого або пошкодженого волосся

Brazil Keratin Iron Repair — це не зовсім класичний випрямляч для волосся, адже він не використовує тепло, а завдяки ультразвуковій технології оздоровлює волосся. Також ви можете використовувати його для фарбування. Як саме? Нанесіть фарбу, змийте її, висушіть волосся рушником, увімкніть ультразвуковий випрямляч та вирівнюйте кожний локон 3–5 разів. Таким способом можна наносити й кератинові засоби для догляду. Потім висушіть волосся феном. Довгий процес вартий результату — ваше волосся має сяючий колір і випромінює здоров’я.

Дорожній випрямляч для волосся

Якщо ви часто вирівнюєте волосся, вам сподобається цей випрямляч для волосся, який поміститься навіть у клатч! Дорожній випрямляч Remington On The Go S2880 довжиною лише 15 см добре підійде для короткого волосся або його кінчиків, але також впорається й з довгим волоссям: потрібно лише терпіння... Він нагрівається досить швидко, а якщо вам потрібно його одразу сховати, то не хвилюйтеся, оскільки до комплекту входить вогнетривкий футляр. Ви ще не обрали? Інші варіанти ми пропонуємо в спеціальному розділі Випрямлячі для волосся!

Як правильно вирівнювати волосся

Передусім, обережно. Пристрої налаштовано на високі температури (до 230 °C, однак оптимальною температурою вважається приблизно 190 °C), тому ви можете обпалити не лише своє волосся, а також і шкіру голови, вуха або руки. Задля безпеки обирайте випрямлячі з ручкою, виготовленою з нековзкого матеріалу. Оскільки не всі види випрямлячів мають холодну голівку під час роботи, ви можете користуватися терморукавицями (наприклад, Cera Styling). Практичним є також кабель, що обертається, тож не буде заплутуватися.

Як не спалити волосся? Звичайно, варто користуватися захисним спреєм (він найменше обтяжує волосся) або кремом чи олійкою, що наносяться на розчесане волосся не лише перед вирівнюванням, а також і завивкою волосся, або в разі частого використання фену. Окрім захисту вони також фіксують укладку та додають блиску. Ці засоби ви можете обрати в категорії Термозахист для волосся.

Вирівнюйте добре розчесане неналаковане волосся невеликими пасмами. Увага! Не забувайте регулярно очищувати пластини після охолодження праски. Якщо ви не протиратимете пластини ганчіркою, на них буде налипати бруд…

Автор: Яна П.