1. Гендерно нейтральні
Звісно, унісекс-парфуми не є чимось новітнім. Але питання гендеру резонує в суспільстві настільки, що вже майже нікого не дивує дедалі більша популярність ароматів, які порушують гендерні стереотипи. Тож нарешті спробуйте відійти від типово «чоловічих» або «жіночих» тонів і дослухайтеся до деревних або водних акордів. Крім того, можливість ділитися ароматом із партнером додасть новизни вашим стосункам.
Топ-аромати для неї і для нього
2. Нашарування парфумів
У моді зараз акцент на унікальності й автентичності. Але «заяложені» парфуми з реклами, що крутиться по всьому світу, звучать банально. Що з цим робити? Відповіддю є багатошаровість. Можна забути старе правило про те, що не варто поєднувати кілька ароматів на тілі. Але трохи обережності не завадить.
Наносячи шари, починайте з сильнішого аромату, а потім переходьте до легшого, щоб він теж міг проявитися. Не поєднуйте кілька інтенсивних ароматів разом. Добре пасуватимуть одне до одного парфуми, які мають хоча б один спільний інгредієнт. Квіткові аромати в цьому плані найнадійніші, вони чудово поєднуються майже з усіма акордами (особливо фруктовими). Пряні ноти добре поєднуються з деревними й східними. Але досить про правила, адже головне — креативність.
3. Аромати сталого розвитку
Ще одна тема, яка перейшла з суспільного рівня у всесвіт ароматів, — це сталий розвиток. Як щодо вмісту, так і пакування. Цікавтеся походженням парфумерних інгредієнтів, обирайте флакони багаторазового використання. На перший план виходять синтетичні інгредієнти й вторинна переробка, причому деякі компанії використовують залишки спецій або дерев’яні деталі з інших галузей промисловості. Але остерігайтеся явища під назвою «greenwashing». Не задовольняйтеся заявами на упаковці, сталий розвиток — це також про дослідження та перевірену інформацію..
Ці флакони можна наповнювати знову
3. Незвичні інгредієнти
Новий аромат, але знову старі знайомі інгредієнти. Якщо вам трохи набридли троянда, сандал і бергамот, почніть експериментувати з тим, що на перший погляд скидається на меню божевільного шеф-кухаря. Рис, кунжут, водорості, фісташки, коноплі — ось який у вас може бути аромат. Наважитеся розширити свої кордони?
4. Функціональні аромати
Призначення парфумів видається більш як зрозумілим: нам просто хочеться приємно пахнути (й отримувати компліменти від оточення). Проте, згідно з новими трендами, вміст флакончику для парфумів, залежно від складу, здатен впливати й на ваш настрій. Розпиліть на себе жасмин або лаванду, і ви заспокоїтеся. Або заряджайтеся енергією за допомогою м’яти й цитрусів. Використовуйте силу парфумів на повну.
5. Нова ваніль
Ода дев’яностим. Ваніль має аромат ностальгії, а також затишку й тепла. Вона не нав’язливо пересолоджена, а радше солодко-сексуальна й добре поєднується з іншими «їстівними» акордами, такими як какао, лісові ягоди або цитруси. Можливо, ваніль вам здається переважно зимовим ароматом, але цьогоріч вона в тренді без огляду на сезон. Тому чекати холодів не обов’язково. Просто весь 2023 — це рік ванілі.
Уберіться в пахощі ванілі
7. Нюдові аромати
Легке негліже або друга шкіра — саме такі відчуття мають викликати нюдові аромати. Вони тонкі, чисті, повітряні й пудрові, з акордами троянди, мускусу, амбри або кашеміру. А найкраще в них те, що на кожній із нас вони звучать по-різному. На думку експертів, вони символізують наше прагнення до близькості й інтимності. Вони надсилають чіткий сигнал: якщо вам подобається легкий дотик аромату, варто підійти ближче, щоб розпізнати його. За натхненням вирушайте в TikTok і шукайте хештег #pheromoneperfume.
Ну то як, готові відмовитися від перевіреної класики й спокуситися одним із парфумерних трендів 2023 року?