Перейти до основного вмісту

Топ 10 anti-age інгредієнтів

07.11.2017

Notino

Читання на 5 хвилин

Існує безліч засобів проти старіння, творці яких обіцяють, що саме з їхньою допомогою у вас буде красива шкіра, сповнена свіжості та молодості. Як з'ясувати, що саме цей крем містить справді ефективні, активні інгредієнти, які гарантуватимуть мені бажаний результат?

Пропонуємо вашій увазі список найефективніших речовин, які уповільнюють старіння клітин і підтримують їхній синтез, у засобах, які перевірили та рекомендують дерматологи.

Для досягнення кращого ефекту рекомендуємо виконувати комплекс проти старіння шкіри двічі на день. Упродовж дня ефективні речовини забезпечують захист від впливу довкілля, а упродовж ночі — краще поглинаються та живлять шкіру.

Шоломниця байкальська

Ця рослина містить велику кількість байкаліну, який має здатність захищати шкіру від забруднення, ультрафіолетового випромінювання та окислення. Вона поширена в холодних регіонах китайської провінції Шеньсі, а спектр її антиоксидантних молекул дійсно вражає. Завдяки здатності виживати в екстремальних умовах, витривалості та силі цю рослину використовують у традиційній китайській медицині, де вона відома під назвою «золотий корінь». Спробуйте, наприклад, денний догляд Vichy Slow Âge із SPF 25 проти ознак старіння.

Гіалуронова кислота: швидка допомога

Гіалуронова кислота міститься у шкірі кожного від природи як корисна макромолекула, що створює ефект розгладження та пружності, притягуючи воду до внутрішніх шарів шкіри. Відмінно підходить для зволоження та додаткового живлення виснаженої шкіри обличчя з нерівномірним тоном, шорсткою поверхнею та зморшками. Вас порадує Eucerin Hyaluron-Filler — інтенсивна сироватка проти зморшок.

Гінкго білоба

Гінкго або гінкго дволопатевому властивий дивовижний ефект циркуляції. Добре насичена кров'ю шкіра швидше та легше відновлюється, краще загоюється, є пружною та ніжною. Покращення мікроциркуляції крові у верхніх шарах шкіри забезпечить сяйво, рівномірність відтінку шкіри, покращення регенерації та життєздатності шкіри. Додатково до денного крему ви можете спробувати також засіб для догляду за ділянкою навколо очей Vichy Slow Âge, який збагачений цією речовиною та сповільнює ознаки старіння. Гінкго — ідеальний помічник для проблемної шкіри з висипом.

Кофеїн

Кофеїн, мабуть, найвідоміший природний стимулятор на світі. Доведено, що він прискорює обмін речовин. Якщо ви дозволите споживання кофеїну в невеликих кількостях не лише собі, але й своїй шкірі, вона чудово насититься кров'ю та буде готова почати напружений день. Шкіра розгладжується, стане пружною та молодою. Спробуйте цей природний антиоксидант, що міститься в засобі для догляду за очима Vichy Idéalia.

Вітамін С

Вітамін С є також дуже важливим антиоксидантом. Він не лише сприяє утворенню колагену та захищає клітини від виникнення зморшок, але й забезпечує належний кровообіг і освітлення шкіри. Саме вітамін С допомагає природному відлущуванню відмерлих клітин. Якщо ви страждаєте від проблем із пігментацією, якісний крем із вітаміном С є вашою ефективною зброєю. Спробуйте, наприклад, Bioderma White Objective — відбілювальний крем проти пігментних плям.

Вітамін Е

Одним із корисних ефектів цього вітаміну для зрілої шкіри являється зменшення пошкодження структури шкіри. Вітамін Е, що міститься, наприклад, у відбілювальному кремі Bioderma White Objective, зменшує ризик виникнення глибоких зморшок, оскільки він запобігає утворенню надлишкового меланіну. Також він зменшує ймовірність утворення темних кругів під очима. Наша шкіра передчасно старіє через вплив шкідливого сонячного випромінювання та вільних радикалів у довкіллі. Цей вітамін здатний запобігти пошкодженню від ультрафіолетового випромінювання.

Чорний чай

Чорний чай — борець проти стресу. Містить інгредієнти, що уповільнюють процес старіння шкіри, зокрема, зменшують утворення зморшок і запобігають втраті еластичності. Він робить шкіру пружною та зменшує набряки. Чорний чай багатий на таніни, які, як відомо, мають антисептичні властивості. Крем для розгладження та освітлення шкіри Vichy Idéalia підходить для нормального та змішаного типу шкіри та містить екстракт цього чудового антиоксиданту. Ферментована версія під назвою «чайний гриб», історія якого бере свій початок із 250 року до н. е., коли в народі він був названий «еліксиром безсмертного здоров'я». Здатний відбілити навіть найбільш стомлену шкіру.

Ретинол: глибокий догляд

Від природи ретинол також міститься в нашій шкірі як дериват вітаміну А. З віком ця речовина у шкірі втрачається, а тому варто поповнювати її запаси за допомогою засобу La Roche-Posay Redermic [R], дія якого зосереджена на попередженні виникнення зморшок. Проте варто пам'ятати, що ця речовина може спричинити підвищену чутливість до сонячного випромінювання, а тому якщо ви використовуєте засіб із ретинолом, варто обирати щонайменше захист SPF 15. Ретинол відновлює клітини нижніх шарів шкіри та запобігає передчасному старінню нових клітин під час їхнього шляху на поверхню шкіри. Розгладжує зморшки й уповільнює час 😊.