Перейти до основного вмісту

Випадіння волосся

23.05.2012

Notino

Читання на 4 хвилини

Боїтеся випадіння волосся? Ви не самі. Приблизно, кожен з нас має сто тисяч волосин і кожного дня у здорової людини випадає близько 300 волосин.

Випадіння волосся

Але облисіння потрібно боятися тоді, коли щодня Ви почнете втрачати понад 300 волосин. Правило, профілактика – найкраще лікування, в цьому випадку діє на всі 200%. Причини випадіння волосся можуть бути різні. Але важливу роль тут відіграє вік, спадковість, образ життя та постійний догляд за волоссям.

Випадіння волося у жінок

Що стосується випадіння волосся у жінок то тут, скоріше, можна сказати про рідіння волосся, а не облисіння. Волосся часто випадає в таких місцях як скроні, тім’я чи у зоні чола. Тимчасове випадіння волосся може спричинити стрес або не здоровий образ життя. Причиною довготермінового випадіння волосся можуть бути гормональні зміни. Наприклад, під час використання антиконцепції в організмі можуть відбутися значні гормональні зміни, які впливатимуть на випадіння волосся. Гормональні зміни, викликані природнім шляхом, пологи та годування грудьми, зазвичай мають тимчасовий вплив. Але в основному випадіння волосся припиняється одразу, як жінка перестає годувати дитя. Попередити випадіння волосся в цей період можна за допомогою вживання додаткових мінералів та вітамінів та використання спеціальних засобів проти випадіння волосся.
 

Випадіння полосся у чоловіків

У чоловіків найбільш поширеною гормональною причиною випадання волосся є так званий сплеск андрогенної алопеції, викликане однією з наступних причин: надмірний вміст чоловічого статевого гормону ДГТ (дегідротестостерона) і підвищена чутливість волосяних фолікул до ДГТ. Це викликає появу залисин на бічних ділянках чола, йде інтенсивне випадання волосся на маківці. У андрогенної облисінні провідну роль відіграють гени і статеві гормони. Рекомендую всім, у кого почалося облисіння, дізнатися, чи не випадали чи волосся у батька або прадідуся матері, а також у інших родичів по материнській лінії. Якщо це підтвердиться радимо Вам використовувати засоби проти випадіння волосся. На щастя, ринок косметичних засобів в наш час досить багатий, тому Ви без проблем знайдете ті засоби, які будуть підходити саме Вам. 
 

Лікування випадіння волосся
У разі тимчасового випадіння волосся радимо дещо змінити стиль життя, більше відпочивати, вживати їжу, багату на вітаміни, а особливо вітаміни групи В.
Якщо ж Вас все таки торкнулася проблема довготермінової та надмірної втрати волосся Вам потрібно приділяти більше уваги щоденному догляду за волоссям, використовувати спеціальні засоби по догляду за волоссям проти його випадіння. Радимо використовувати різні сироватки з вмістом амінексілу, який запобігає застиганню колагену. До складу якісних та дієвих засобів проти випадіння волосся мають входити такі речовини як про-кератин та поліфенол. Ці дві речовини зміцнюють волосся по всій довжині завдяки амінокислотам та охороняє корінчики волосся від вільних радикалів.

Використання повної серії засобів по догляду за волоссям, від шампуню по сироватку проти випадіння волосся, забезпечує більш ефективний результат. Окрім боротьби з випадінням волосся ці засоби доглядають за шкірою голови, особливо чутливою.