Перейти до основного вмісту

ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ ШЛЯХ з BOSS Alive

08.04.2021

Notino

Читання на 2 хвилини

BOSS - бренд, відомий своєю вишуканістю та сильними ароматами, які створені для сучасного і витонченого стилю життя.

 

У світі, де шляхів до самореалізації більше, ніж коли-небудь раніше, кожна сучасна жінка має право бути вільною і жіночною, такою, якою вона хоче бути. BOSS ALIVE Eau de Parfum та BOSS Alive Eau de Toilette - це втілення нового яскравого напрямку, який висловлює бажання сучасних жінок і їх прагнення жити на повну.

Натхненний сміливими жінками

Новий жіночий аромат BOSS ALIVE, натхненний жінками, що сміливо йдуть крізь життя, відрізняється захоплюючою жіночністю, магнетизмом і силою - рисами, завдяки яким леді-бос щодня створює власне визначення успіху.

Чарівний і життєрадісний аромат BOSS ALIVE Eau de Toilette поєднує в собі м'які і ніжні ноти, та залишає за собою шлейф радісної енергії.

Блискучі пікантні верхні ноти випромінюють радість, а квітковий акорд магнолії і жасмину розкриває сяючу жіночність. Контрастна основа поєднує деревні ноти з мускатною шавлією і мохом, що підкреслюють внутрішню впевненість та силу.

Пікантні нотки яблука змішуються з гострими і терпкими нотами чорної смородини, приголубленою сонцем сливою і теплою корицею, які підкреслюють солодкий і фруктовий характер аромату та нагадують, що яскраве життя - це джерело нескінченного щастя.

Скляний флакон, як коштовність, оточує орнамент з рожевого золота, а м'яка та ніжна рожева туалетна вода вловлює світло, відображаючи сучасний життєрадісний характер ALIVE Eau de Toilette.