Перейти до основного вмісту

Інструкція: Ідеальні брови швидко й легко

09.05.2017

Notino

Читання на 3 хвилини

Давно відомо, що брови додають обличчю виразності. І сучасні тенденції спонукають нас до того, щоб брови були в центрі уваги, тому вони мають бути дійсно досконалими.

 Але як досягти густих брів і надати їм ідеальної форми? Це легко! Для ідеальних брів вам буде достатньо лише декількох засобів і хвилини перед дзеркалом.

Як знайти правильну форму?

Місце, де мають починатися брови, визначаємо прикладанням пензлика до краю носа та внутрішнього кута ока. Там, де пензлик перетинається з бровами, буде їх початок. Потім нахилимо пензлик до зовнішнього кута ока, щоб також визначити й бажаний кінець брів.

Починаємо малювати.

Скошеним пензликом позначимо верхню межу, що проходить від початку брів до кінця. Внутрішню частину брів можна виділити олівцем, протягуванням ліній нагору в напрямку від кореня носа. Короткими штрихами знизу нагору створіть форму брів і в такий же спосіб доповніть місця, де волосся відсутнє. Завжди вибирайте відтінок, який відповідає кольору ваших брів і волосся. Тільки тоді результат буде природним.

Диво на ім’я тінь.

Тепер потрібно нанести тіні на всі брови. Для цього також вибираємо скошений пензлик й короткі штрихи знизу нагору. Якщо ви хочете, щоб всі засоби для брів завжди були в одному місці та ідеально впорядкованими, то для вас є палітра для макіяжу брів Makeup Revolution Ultra Brow. Вона містить все, що потрібно для ідеального макіяжу брів.

Не обмежуйтесь одним олівцем, а візьміть до рук і тіні для брів. Ви будете здивовані, яким природним і гарним буде результат. Потім ви дійсно закохаєтеся у свої брови!

Міцні, як скеля.

Тепер настав час зафіксувати макіяж брів, щоб зберегти цю красу на цілий день. За допомогою пензлика візьміть невелику кількість вазеліну та розітріть на звороті руки так, щоб він покрив усю щітку. Розчешіть нею брови знизу нагору. Якщо якась волосина стирчить, сховайте її в напрямку донизу.

Вишенька на торті

Досконалого остаточного враження можна досягти невеликим трюком. На верхній частині повік, відразу ж під бровами, нанесіть світлі тіні. Це додасть вашим очам іскру, а ваш погляд засяє.

Не підходить?

Іноді вам потрібно повністю змінити колір брів. Наприклад, під час радикальної зміни кольору волосся або з появою сивини. Тоді ви оціните можливість пофарбувати брови та вії. Впродовж десятиліть експертом із фарбування брів і вій є бренд RefectoCil. В його асортименті є чотири відтінки кольору для брів, щоб повністю пристосуватися до вашого природного відтінку. Крім того, існує також проявлювальний гель фарби для брів і вій RefectoCil Sensitive, який надасть стійкості вашій новій фарбі.