Перейти до основного вмісту

Makeup Revolution - революційна новинка з Лондону

13.01.2015

Notino

Читання на 3 хвилини

Makeup Revolution - революційна новинка з Лондону

Makeup Revolution - гаряча косметична новинка, яка прийшла до нас з Лондону. Це досить молода торгова марка. Вона була заснована в березні 2014 року. Але незважаючи на це, вона встигла підкорити серця багатьох жінок та розширити асортимент продукції на більш ніж 300 позицій. Головну перевагу Makeup Revolution віддає декоративній косметиці, але тут ви знайдете і засоби для зняття макіяжу або засоби по догляду за косметичними щіточками.

Найбільшою популярністю, звісно, користуються відомі Makeup Revolution палетки тіней для повік. Серед широкого асортименту відтінків, від ніжно-пастельних до яскраво-неонових, свою палетку зможе знайти кожна з нас. Базові набори складаються з 12 відтінків, але це не межа. Makeup Revolution пропонує вашій увазі величезні палетки тіней з безлічю відтінків.

Нам найбільше сподобалися палетки Iconic 1, 2 та 3. Ми довго обирали який саме набір будемо тестувати і прийшли до згоди, що палетка Iconic 2 має найуніверсальніші відтінки і тому перевагу надали їй. Палетка має дуже практичну прямокутну форму. Тіні знаходяться у зручному продовгуватому футлярі.

Палетка створена в коричневих відтінках, доповнених золотими, сірими та чорними тонами, які не можуть бути відсутніми. Палетка містить 2 відтінки з матовим ефектом та 10 з легким шимером. На жаль, матові відтінки мало пігментовані. Але це не заважає використовувати їх в макіяжі. Тіні дуже приємні та зручні у використанні. Їх дуже легко наносити на повіки, вони неперевершено розтушовуються, не осипаються та тримаються протягом цілого дня. Але все одно ми радимо спочатку наносити базу для тіней, наприклад, від Artdeco.

Ми просто у захваті від кольорової комбінації палетки. Вона універсальна і ви без проблем можете створити як денний так і вечірній макіяж. Для денного макіяжу ми обрали комбінацію світло-сірого та коричневого. Ну а на вечір радимо комбінацію золотого та чорного.

Makeup Revolution пропонує і безліч інших продуктів. Також ми спробували рум'яна у відтінку Wow. Рекомендуємо їх через низьку ціну, адже кожна з нас вже завдяки цьому зможе їх спробувати. Рум'яна дуже добре пігментовані та виразні. На шкірі створюють легкий натуральний рум'янецьта не осипаються. Для нанесення радимо використовувати спеціальну щіточку.

Для фіксації макіяжу Makeup Revolution рекомендує використовувати спрей для фіксації. Достатньо розпорошити з відстані 15 см невелику кількість ніжної димки і ваш макіяж буде триматися протягом цілого дня. Спрей містить протеїни шовку. Він захищає макіяж від тепла, вологого повітря та морозу. Приємною новиною є і те, що спрей можна придбати за супер ціною, як і всі інші засоби від Makeup Revolution.

Вцілому, косметика Makeup Revolution - це марка року. За супер ціною ви зможете поповнити свій асортимент косметичних засобів продукцією високої якості. Ще однією перевагою бренду є широкий асортимент відтінків. Тут насправді обере кожна з нас.