Діти зазвичай ненавидять маститися сонцезахисним кремом, а сам процес його нанесення вимагає неабиякого терпіння, а також розвинених навичок тактичних маніпуляцій і підкупу у вигляді ласощів або мультиків на планшеті. Звісно, це стосується найменших. Доросліші вимагають ще складнішого підходу.
Саме тому ми в редакції влаштували великий тест дитячих кремів для засмаги (на наших «редакційних» дітях), аби з’ясувати, який спосіб нанесення, консистенцію і запах вони готові терпіти. Про результати тестів читайте нижче.
Lancaster Sun Sensitive Kids Milky Spray
Іванка, онлайн-редакторка
Що мені найбільше сподобалось?
Наявність захисного фактора SPF 50, який оберігає від УФА, УФБ та інфрачервоних променів. Мої діти — справжні русалоньки з напівпрозорою блідою шкірою, яка миттєво червоніє на сонці, але завдяки легкому спрею Lancaster Sun Sensitive Kids Milky Spray у них не було й натяку на опіки.
Переваги
Дуже ніжний спрей, що ніяк не пахне, але водночас не залишає і «аромату» SPF. Він чудово розподіляється і швидко всотується в шкіру, тому діти не дуже заперечували, коли я вимагала змащуватися кожні дві години. Спрей водостійкий, і мені дуже сподобалося, що його можна наносити на вологу шкіру. Тому дітлашні не довелося довго сохнути на березі: вони просто вийшли з води, я їх намастила, і вони могли знову йти купатися. Спрей також містить технологію захисту від піску. На дітях це ніяк не позначилось, але до самого тюбика, який весь був у кремі, пісок не прилипав.
Недоліки
Це не недолік, а більше особисті вподобання. Мені не надто до вподоби такий тип спреїв. Я віддаю перевагу або спреям з безперервним розпиленням, які не треба пшикати знову й знову, або класичним кремам, які вичавлюються на долоню. Я помітила, що коли руки в кремі, досить важко вичавити спрей однією рукою.