Перейти до основного вмісту

Поради щодо вибору парфумів для Скорпіона

08.11.2017

Notino

Читання на 3 хвилини

Скорпіон — восьмий знак зодіаку, перебуває під впливом стихії Води. Скорпіони здатні співчувати іншим, а також самі піддаються значній чутливості.

Народжених під цим знаком приваблює все таємниче. Це також є однією із причин, чому вони можуть відгадати таємницю. Від Скорпіонів важко щось приховати, але вони самі неохоче розкривають свою сутність. Практично неможливо дізнатись, що їм спало на думку. Вони мають тісний зв'язок з езотеричними дисциплінами, а також сексуальністю. Часто цікавляться смертю, адже вона ховається під завісою таємничості. Вони витривалі та мають хорошу здатність до регенерації. Позитивною стороною є також їхня сила волі.

До негативних якостей знаку Скорпіона належить злопам'ятність та небажання вибачати. Вони страшні у своїй помсті, оскільки здатні підстерегти ситуацію, коли їхній жертві найбільше заболить. Перешкодою може бути й їхнє чорно-біле бачення світу. Інколи Скорпіони можуть бути схильні до ревнощів і маніпуляції.

Зрозуміло, що Скорпіон повинен також зосередитися на своїх позитивних якостях. Однак не завжди вдається ігнорувати слабкі місця, які варто добре розуміти та спробувати якнайкраще з ними миритися. Цього можна досягнути різними способами. Один із них — вибір ідеальних духів. Адже й аромат несе в собі певну енергію, що здатна допомогти людині.

Поради щодо вибору парфумів для жінок, народжених під знакомСкорпіона

Жінки, народжені під знаком Скорпіона, оповиті таємничими магнетичними флюїдами, що здатні ще більше підсилити аромат парфумів Tom Ford Black Orchid. Крім того його есенція пропонує комбінацію пристрасті, грайливості та прагнення всього нового та цікавого, що дарує життя.

Ексклюзивні парфуми Yves Saint Laurent Black Opium надають можливість більше показати всім навколо внутрішній світ жінки, який зазвичай глибоко прихований у Скорпіона. Ви зацікавите своє оточення та водночас отримаєте можливість насолоджуватися життям сповна. Ці парфуми сповнені чуттєвості, без якої не обійдеться жодна жінка, народжена під знаком Скорпіона.

 

Поради щодо вибору парфумів для чоловіків, народжених під знаком Скорпіона

Скорпіони переповнені бажанням жити на повну та пізнавати всі таємниці. Часто це може бути пов'язано з подоланням різноманітних перешкод. Парфуми Hugo Boss Hugo Man Extreme допоможуть вам налаштуватись на потрібну хвилю. Аромат цих парфумів підсилить вашу мужність та харизматичність. Завдяки цим парфумам ви будете відчувати свіжість та свободу.

Ніч для більшості Скорпіонів — природне середовище, що дозволяє їм відкрити своє обличчя. Саме уночі можна здійснити свої бажання та найсміливіші фантазії. На цій хвилі і парфуми Hugo Boss Bottled Night. Вони містять аромат ананаса, лимонів, сандалового дерева та мигдалю. Завдяки цим парфумам ви ніколи не будете нудьгувати, на вас завжди чекатиме щось захопливе.