Перейти до основного вмісту

Відгуки: яка відбілювальна зубна паста найкраща? Після прискіпливих випробувань ми її знайшли!

24.05.2023

Jana Uhlir

Читання на 7 хвилин

Здорові, чисті й білі зуби – це сексуально. Але як цього досягти, якщо ви пристрасно любите каву, чорний чай або червоне вино? Відносно недороге й зручне рішення – відбілювальні зубні пасти. Ми протестували кілька з них у нашій редакції й тепер знаємо, як повернути зубам природний білий відтінок.

Кожен хоче мати білосніжну усмішку, чи не так? У цьому вам допоможуть відбілювальні зубні пасти, які поступово й делікатно відбілюють зуби в комфортних домашніх умовах. Якісні відбілювальні зубні пасти здатні видалити з поверхні емалі пігментацію від кави, чаю та їжі й повернути зубам природний білий відтінок

Кава, чай та їжа – ось головні винуватці жовтизни зубів. А червоне вино й цигарки «вдало» доповнюють цей перелік. Відбілювальна зубна паста покликана позбавити нас від спричиненої ними пігментації. Це їй доволі добре вдається. Як? Відбілювальна зубна паста працює за фізичним або хімічним принципом. Перший тип містить абразивні компоненти, які м'яко шліфують зубну емаль. Відбілювальні зубні пасти, які діють за хімічним принципом, містять пероксид, що видаляє кольорові пігменти в структурі зуба. 

Яка ж відбілювальна зубна паста найкраща? Від чорного до білого 

Окрім звичайних відбілювальних паст, можна спробувати освітлити зуби максимально природним способом, наприклад використовуючи чорну відбілювальну зубну пасту з деревним вугіллям, яка видалить зубний наліт і плями. Не менш популярними є відбілювальні порошки для зубів.  

Варто зауважити, що навіть найкраща відбілювальна зубна паста ніколи не зрівняється з відбілюванням зубів у фахівця. Але якщо вам потрібно освітлити зуби на один-два тони, то відбілювальна зубна паста з чим чудово впорається. І вже через кілька тижнів чи місяців ви зможете похвалитися сліпуче білою усмішкою. 

Досить розмов, погляньмо, яка ж паста, за результатами редакційного тесту, найкраще відбілює зуби! 

Найкращі відбілювальні зубні пасти

Відгуки: відбілювальні зубні пасти 

Signal White now gold

Яна У., онлайн-редакторка 

Що мені сподобалось найбільше

Практичний «вертикальний» дизайн і те, що вона (м'яко) працює. 

Переваги 

Signal White Now Gold відбілює, освітлює зуби й бореться з зубним нальотом. Ця зубна паста обережно очищає зубну емаль. У мене ефект з'явився після тривалого використання й чищення двічі на день. Навіть враховуючи те, що природний колір моїх зубів, на жаль, ближчий до жовтого, ніж до білого, я все одно очікувала трохи більшого. Але для додаткового відбілювання зубів після відвідин дантиста це чудовий варіант. 

Недоліки 

Ефект проявляється лише через певний час. А я нетерпляча.  

MEDIBLANC Whitening 

Олена, редакторка онлайн-контенту 

Що мені сподобалось найбільше

Багатофункціональний догляд, який чудово підходить для моїх чутливих зубів. Паста виконує те, що обіцяє. 

Переваги 

Ця зубна паста мене приємно здивувала. Зубна паста MEDIBLANC Whitening із відбілювальним ефектом має приємний смак та, окрім м'якого й дійсно дбайливого відбілювання, також чудово бореться з широким спектром дрібних проблем у ротовій порожнині. Мені дуже сподобався смак, консистенція й відсутність піни. Тоді ж я відкрила для себе 100 % комплексний ефект гідроксиапатиту – природного мінералу, який покращує стан, вигляд і міцність зубів, прискорює процес ремінералізації й загоює тріщини. Я протестувала зубну пасту після фахового відбілювання, і через місяць мої зуби стали такими ж білими, як після візиту до стоматолога. Як на мене, Mediblanc Whitening – чудовий вибір! 

Недоліки 

Не знайшла жодних. 

Протестовані відбілювальні пасти

Opalescence Whitening 

Діана, менеджерка онлайн-проектів 

Що мені сподобалось найбільше

Свіжий смак, підтримує відтінок, зуби не стають чутливішими після використання. 

Переваги 

Відбілювальна зубна паста Opalescence Whitening – це, на мій погляд, відмінне співвідношення ціни та якості. Має сильний смак, чудово освіжає, за відчуттями – охолоджує. Мені подобається, що вона містить фтор, відповідно, захищає від карієсу. Загалом після двох тижнів використання мої зуби стали набагато білішими, а користування цією відбілювальною зубною пастою точно не призводить до підвищення чутливості зубів. Я вже трохи звикла до її свіжого й виразного смаку. 

Недоліки 

Смак може здатися надто сильним. 

Sada My White Secret Toothpaste Classic Mint 

Аліса, завідувачка відділу контент-маркетингу 

Що мені сподобалось найбільше

Приємний смак, концепт денної й нічної пасти. 

Переваги 

Денна зубна паста з набору My White Secret Toothpaste Classic Mint не лише відбілює, але й містить м'ятну олію, яка освіжає на весь день. Нічна має чорний колір завдяки вугіллю у своєму складі й діє всю ніч, поки ви солодко спите. Насправді я обрала цю зубну пасту, тому що мене заінтригував дизайн і концепція «день і ніч»... Ви почуватиметеся, ніби під час відбілювальної терапії. Мені сподобалися смак й аромат, а також те, що паста зміцнює зубну емаль. 

Недоліки 

Не знаю, чи можна це назвати недоліком. Це був мій перший досвід використання відбілювальної пасти, й, можливо, в мене були завищені очікування. Вона чудово впоралася з пігментними плямами на зубах після кави, червоного вина. Але після місяця використання я не відчуваю, що мої зуби стали значно білішими. Хоча для цього існують інші процедури. 

Swissdent Repair and Whitening

Іванна, онлайн-редакторка 

Що мені сподобалось найбільше

Приємний смак, одна з найбільш м'яких відбілювальних зубних паст – швейцарці знають свою справу. 

Переваги 

Я відчуваю, що після тижня використання Swissdent Repair and Whitening мої зуби стали більш гладенькими, без нальоту й пігментації, з якими звичайні зубні пасти не можуть впоратися. Паста не подразнює ясна й не підвищує чутливість зубів. Мені сподобалося, що до її складу входять натуральні ензими, а сама відбілювальна паста не сушить ротову порожнину. Через два тижні мої зуби стали на тон білішими, ніж були до початку використання. 

Недоліки 

Мені знадобився деякий час, аби звикнути не полоскати рота після використання пасти для кращого ефекту. Не дуже сильно піниться. Але це справа звички. 

Спробуєте самі чи обиратимете за відгуками? Не очікуйте, що відбілювальні зубні пасти одразу зроблять ваші зуби білосніжними – вони скоріше підтримають відтінок після професійного відбілювання або освітлять їх на один-два тони. Водночас чимало з них здатні підтримувати здоров'я ротової порожнини й мають комплексну дію.