Перейти до основного вмісту

Відгуки: серія ICONIQUE Maximum volume. Ми спробували, як вона працює

13.04.2023

Iva Davies

Читання на 3 хвилини

Формування кубиків пресу починається в спортзалі, а створення об'єму волосся – в душі. Звичайно, на допомогу прийдуть різноманітні пудри для волосся, пінки й текстурувальні спреї, але дива чекати не варто. Якщо не помити волосся правильними засобами, воно ніколи не матиме бажаного об'єму.

Вам потрібні такі засоби для волосся, які забезпечують ретельне й водночас делікатне очищення без обтяження. Радимо звернути увагу на серію ICONIQUE Maximum volume, розроблену для отримання найбільшого об'єму, якого ви тільки можете побажати.

Що саме обіцяє ICONIQUE Maximum Volume? 

Ви знайомі з брендом ICONIQUE? Ні? Але мали б. До цього бренду косметики для волосся доклали руку провідні перукарі й експерти з волосся, які додали багато дуже ефективних компонентів. Серія ICONIQUE Maximum volume – це справжнє диво для тих, у кого тонке, позбавлене об'єму волосся, і хто прагне протилежного.

Що робить серію ICONIQUE Maximum volume такою чудовою 

  • Гідролізований кератин відновлює волосся, покращує його зовнішній вигляд, додає гладкості й блиску. Водночас він створює на волоссі захисну плівку, яка утримує вологу, завдяки чому волосся залишається еластичним. 
  • Кондиціонувальний полімер – забезпечує миттєвий об'єм і густоту волосся.
  • Genadvance™ Repair – захищає волосся від механічних пошкоджень і ламкості, розгладжує волосяне волокно, запобігає втраті життєвої сили, робить волосся слухняним.

Ми випробували для вас

Відгуки про серіюICONIQUE Maximum volume

Катерина, модераторка

Що мені найбільше сподобалось 

Я була приємно здивована тим, як шампунь із дозатором може полегшити життя. І гарною ідеєю є те, що можна придбати цілу серію в наборі, наприклад, як подарунок, а потім поступово докуповувати засоби, які закінчуються.

Переваги 

Моє волосся дуже тонке й водночас доволі пошкоджене розрекламованими косметичними засобами. Тому, на жаль, більшість засобів по догляду за волоссям мені не підходять, оскільки мені потрібне глибоке живлення й водночас гарний об'єм. Нечасто вдається отримати таке поєднання в одному засобі. Я мила волосся шампунем ICONIQUE Maximum volume двічі на тиждень. Завжди повторювала процедуру двічі, щоб очистити волосся від залишків салонних засобів для укладання. 

Після кожного миття я наносила кондиціонер ICONIQUE Maximum volume, який прочісувала гребінцем. Кондиціонер видався мені дуже легким, і я хвилювався, що його буде недостатньо для мого волосся. Але якраз навпаки: після сушіння волосся стало м'яким, добре розчісувалося й при цьому залишалося дуже легеньким.

А маску ICONIQUE Maximum volume я намагалася наносити раз на чотирнадцять днів, хоча точно мала б використовувати принаймні раз на тиждень. Було очевидно, що чим більше я нею користуюся, тим кращою стає не лише якість мого волосся, але і його об’єм. О, і поки я не забула, вся серія має чудовий аромат.

Недоліки

Оскільки мені сподобалася абсолютно вся серія, хотілося б, щоб ціна була трошки нижчою.

Ми в захваті від серії ICONIQUE Maximum volume. Спробуєте й ви?