Перейти до основного вмісту

Відгуки: серія ICONIQUE Keratin repair. Варто чи ні?

26.04.2023

Iva Davies

Читання на 3 хвилини

Вам подобається гладеньке пряме волосся, яке лягає так, як вам потрібно, але ваша зачіска більше схожа на суху солому? Ви мучите своє волосся постійним освітленням або іншими хімічними процедурами? Серія засобів для волосся ICONIQUE Keratin repair може стати для вас справжнім порятунком.

Що саме обіцяє ICONIQUE Keratin repair?

Ви знайомі з брендом ICONIQUE? Ні? Але мали б. До цього бренду косметики для волосся доклали руку провідні перукарі й експерти з волосся, які додали багато дуже ефективних компонентів. Серія ICONIQUE Keratin repair – це порятунок для тих, у кого ламке, сухе, чутливе або пошкоджене волосся. 

Активні інгредієнти серії ICONIQUE Keratin Repair:

  • Гідролізований кератин відновлює волосся, покращує його зовнішній вигляд, додає гладкості й блиску. Водночас він створює на волоссі захисну плівку, яка утримує вологу, завдяки чому волосся залишається еластичним.
  • Symbio® quat – катіонний полімер для досконало зміцненого, гладенького й блискучого волосся без обтяження.
  • Протеїн шовку серицин – забезпечує довготривале зволоження волосся, робить його м’яким і сяючим.

Чому саме кератин?

  • Він зміцнює волосся: молекули кератину вбираються у волосся й заповнюють прогалини в ньому. Допомагає відновити природний захисний шар волосся зсередини, замінюючи втрачені білки й збільшуючи діаметр кожної волосини. Таким чином волосся стає густішим на вигляд.
  • Зменшує пошкодження волосся, оскільки витримує надзвичайно високі й низькі температури. Переходи від тепла до холоду не будуть проблемою для волосся, воно стане більш витривалим до впливу температур навіть при використанні фенів, плойок і вирівнювачів. Але це не означає, що потрібно забути про термозахист.
  • Розгладжує посічене волосся, легко вбираючись у нього, забезпечує зволоження, притягуючи вологу. Прекрасно розгладжує волосся.

Ми випробували для вас

Відгуки ICONIQUE Keratin repair 

Іра, онлайн-редакторка

Що мені найбільше сподобалось

Насамперед я зраділа, що маю повну серію засобів, які підтримують дію один одного. У мене є ICONIQUE Keratin repair шампуньICONIQUE Keratin repair кондиціонер й ICONIQUE Keratin repair маска. Шампунь і бальзам я використовувала за потреби, а маску раз на тиждень. 

Переваги

Щоб добре вимити волосся, не потрібно наносити велику кількість шампуню. Хоча в інструкції сказано, що мити голову потрібно двічі й під час другого миття залишати шампунь на дві хвилини, пляшечки мені вистачило майже на три місяці. Кондиціонер має гарну кремову консистенцію, не надто густий, тож добре наноситься. Навіть розчісуючи мокре волосся відразу в душі, я відчула, що воно стало більш слухняним. 

Після першого використання шампуню й кондиціонера, висушивши голову феном, я була здивована тим, яким гарним і блискучим стало моє волосся, незважаючи на довгі роки освітлювання й хімічного завивання. Маску я залишила на довше, ніж зазначено в інструкції, однак ніяких негативних наслідків від цього я не помітила. Вона гарно підготувала моє волосся до нового тижня й доповнила шампунь і кондиціонер.

Недоліки

Шампунь слабо піниться, до чого довелося звикати. Мені подобається величезна кількість піни, тут її не отримаєш.

Ми в захваті від серії ICONIQUE Keratin repair. Спробуєте й ви?