Перейти до основного вмісту

Туші мас-маркет - найпопулярніші та найкращі

27.03.2015

Notino

Читання на 4 хвилини

Туші мас-маркет - найпопулярніші та найкращі

Мабуть, туші для вій - найбільш популярний і широко використовуваний засіб макіяжу, але знайти правильну туш зовсім не легко, особливо в потоках новинок на косметичному ринку. Гарантованими лідерами являються легендарні туші Hypnose від Lancôme, а також всі туші бренду Heleny Rubinstein. Але як щодо туші з дешевшої категорії? Чи є серед них дійсно якісні? Відповідь - так! Я вибрала чотирі туші, які не осипаються, не зклеюють вії, не розтікаються, і всіх їх поєднує одна дивна особливість - їх вартість не перевищує 280 гривень!

Підкручуюча подовжуюча туш для вій L'Oréal Paris Volume Million Lashes Extra Black

Ця туш є моєю улюбленою вже протягом багатьох років. Відкрила я її для себе вже давно, і повернусь до неї ще не раз. Вона має досить велику гумову щіточку, яка до того ж є щільною, що дозволяє розділяти вії та надави їм об’єму. Чим густіші вії бажаєте, тим більше шарів туші потрібно нанести. Якщо плануєте використовувати туш для вечірнього макіяжу, то з нею ви зможете досягти ефекту довгих та гуситих вій. Туш не зліплює вії, не залишає грудочок чи розводів і довго тримається. А також має чудову ціну - для мене це туш номер один.

Подовжуюча туш Maybelline Lash Sensational

Туш - новинка. Її особливістю є пластикова вигнута щіточка, на якій щетинки розташовіні в десять рядів, щоб можна було профарбувати та відділити кожну вію, і туш Maybelline Lash Sensational з цією задачею справляється. Туш добре лягає на вії, крім того, завдяки формі щіточки, вії дійсно закручуються, що є великою перевагою в порівнянні з попередньо згаданими засобами. Колір самої туші - темно чорний, тому достатньо одного нанесення і ваші вії будуть виглядити незрівнянно. Варто додати, що її вистачить на довго, вона швишко засихає, не розтікається, але з часом і не осипається. Варто спробувати!

Туш з ефектом миттєвого подовження вій Rimmel Lash Accelerator Endless

Ця туш, на відміну від інших рекомендованих, не обіцяє густі вії, вона подовжує їх. Вії подовжуються ідеально - з кожним нанесенням все більше й більше, тож будьте обережні та використовуйте в міру! В мене виникло таке відчуття, що з цією тушшю можна подовжити вії аж до безкінечності. Недоліком можна вважати те, що подовження вій не додає їм об’єму, але виробник цього і не обіцяє. Якщо ви будете робити два чи три нанесення, особисто мені двох більше ніж достатньо, то не потрібно буде турбуватись про склеєні вії, вони у вас будуть гарно розділені та охайні. Ще однією перевагою можна вважати упаковку, не знаю як пояснити, але дуже приємно нею користуватись. Отже, якщо ви хочете подовжити свої вії , ця туш - справний вибір!

Об'ємна туш для вій Max Factor 2000 Calorie

Туш Max Factor 2000 Calorie вже давно завоювала свою популярність на ринку. Моя подружка сильно хвалила її, тому я і вирішила спробувати. І маю вас сказати - вона мала рацію, туш дійсно хороша. Туш має сенсаційну щіточку - дуже щільна, і по справжньому виділяє вії, не зліплюючи їх. Колір туші - темний та робить вії виразними, щіточка наносить як раз таку кількість, яка необхідно, тож не потрібно потім стирати надлишок. Для чіткого макіяжу необхідно 2-3 нанесення. Туш наноситься легко і тримається весь день. На вибір ви знайдете темніші та світліші варіанти, тут присутній навіть коричневий відтінок. А найкраще в цій туші - її ціна! Придбати її можна всього за 200 грн!

Віка