Перейти до основного вмісту

Улюблені складники парфумів або топ-6 есенцій

05.03.2019

Notino

Читання на 4 хвилини

Ви обираєте парфуми за брендом? Вам щось підказує ім'я парфумера або колір флакона? Це правда, що ми, жінки, вибираємо аромати в особливий спосіб. Але найпростіший вибір — за компонентами. Як знайти топові есенції?

 

Троянда

Троянда символізує ніжність, а також привабливість. У поєднанні з іншими квітами, як-от фіалки або фрезії, вона грає романтичну ноту, яка викликає в чоловіків інстинкт захисника. А разом із жасмином, що має властивості афродизіяку, троянда здатна викликати пристрасть.

ТОПОВІ трояндові парфуми: вдень спробуйте Guerlain: Aqua Allegoria Rosa Rossa. У його серці троянда чарівно переплітається з півонією. А для спеціальних подій ви знайдете Lancôme Trésor Midnight Rose. Вельми незвичайно!

Жасмин

Аромати, у яких домінує жасмин, резонують із сексапільністю, радістю, тваринним темпераментом у найчистішому вигляді. Ідеально підходять для весняного зваблення!

Незабутні жасминові аромати: дуже сучасна та сповнена радості — JOY by Dior чудово підходить передусім для денної пори. Якщо ж ви бажаєте мати на собі аромат жасмину і вночі, спробуйте, наприклад, Hugo Boss: Boss Nuit

Ваніль

Щойно у складі парфумів з’являється ваніль, чоловіки одразу втрачають голову! Чому? Тому що це природний афродизіяк, що викликає відчуття ейфорії. Ваніль фліртує, кокетує, а ще вона зігріває та дарує відчуття гармонії. А в поєднанні з деревними тонами вона стає абсолютно фатальною!

Улюблені ванільні аромати: Yves Saint Laurent Black Opium Intense, верхні тони якого сповнені абсенту, серце — жасмину та локриці, а структура аромату приховує у собі, крім ванілі, сандал і каву. Якщо ж ви бажаєте чогось ніжнішого, ми маємо для вас Jil Sander Simply Poudrée.

Груша

Соковита груша — це ароматний синонім оптимізму. Груша завжди свіжа, апетитна, а у складі парфумів груша наповнює енергією після довгої зими. Якщо до груші додати кілька пікантних тонів, вона стає ще привабливішою!

Найкращі парфуми з грушею: В інтерпретації Armani Sì Passione груша з самого початку перемішується з чорною смородиною та пікантним рожевим перцем. Від такого поєднання паморочиться у голові! Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh натомість є чарівно-грайливим…

Цвіт апельсинового дерева

Есенція з цвіту апельсинового дерева використовується в ароматерапії для прояснення думок і заспокоєння нервів. У парфумерії цвіт апельсина, перетворює кожну хвилину в особливу мить. Крім цього, апельсиновий цвіт має властивості афродизіяку.

Топові парфуми з цвітом апельсинового дерева: Narciso Rodriguez For Her Pure Musc атакує всі відчуття! Він чистий і водночас глибокий. Ви можете використовувати його разом з іншими ароматами колекції For Her. Montale Orange Flowers — свіжий, наче сієста під апельсиновим деревом, аромат. Він переконає у протилежному будь-кого, хто вважає нішеві аромати «важкими».

Сандалове дерево

Щойно всередині аромату з’являється сандал, в уяві виникає образ Сходу, спецій, а також землистих тонів шкіри або папороті. Та незважаючи на це, сандал — прерогатива не лише чоловіків. У складі жіночих парфумів сандал викликає відчуття впевненості в собі, внутрішнього спокою та гармонії.

Чарівні парфуми із сандаловим деревом: у Cacharel Yes I Am Pink First відображається малина, відтак з'являється троянда, виграють нотки імбиру, а в основі міститься сандалове дерево. П’янку вечірню ауру навколо вас створить Jean Paul Gaultier і його Scandal By Night.

Нетрадиційні есенції

...якщо ви очікуєте від своїх парфумів радше нетрадиційних компонентів, для вас ми також маємо що запропонувати. У жіночих парфумах ви знайдете унікальні складники, як-от тмин (Elizabeth Arden: Green Tea), вершки (Zaldig & Voltaire: This is Her), цукор (Burrbery Brit for Her), ікра (Mugler: Womanity), наприклад, бджолиний віск (Kim Kardashian: Pure Honey) і кюрасо (Beyoncé: Pulse).

P.S.: Надто багато інформації? Щоб вам було простіше зорієнтуватися під час вибору ароматів, ми приготували для вас чудову можливість обирати за окремими інгредієнтами, відповідно до аромату парфумів. Спробуйте!