Перейти до основного вмісту

Відгуки: вибирайте засіб для зняття макіяжу з очей відповідно до власних потреб!

15.10.2021

Notino

Читання на 7 хвилин

Для багатьох із нас зняття макіяжу з очей — щоденна справа. Тому варто запитати себе: чи правильно я виконую цю процедуру? Адже навіть така проста річ як зняття макіяжу має свої правила. І якщо ви будете їх дотримуватися, шкіра навколо ваших очей однозначно від цього виграє — не страждатиме від подразнень та втоми, а навпаки, довше залишатиметься молодою! Ми дамо вам кілька порад щодо самої процедури, а також щодо вибору засобів для зняття макіяжу з очей — адже ми випробували їх на власній шкірі.

Правильна техніка — запорука належного зняття макіяжу з очей 

Якщо неправильно орудувати косметичним диском, то навіть із найкращим засобом для зняття макіяжу можна надмірно подразнити шкіру. Вашим незмінним девізом під час цієї процедури має бути такий: «Головне — нічого не терти!»
Тож як правильно? 

  • Нанесіть засіб для зняття макіяжу з очей на ватний диск. Не перестарайтеся, адже якщо ви «втопите» диск у рідині, вона може потрапити вам в очі й викликати печіння. 
  • Прикладіть косметичний диск, просочений засобом, до заплющеної повіки й залиште його там на деякий час, щоб туш і тіні встигли розчинитися. 
  • Потім проведіть диском зверху вниз — так ви повністю очистите всю повіку та вії.
  • Якщо знадобиться, використайте кілька дисків. Повторюйте процедуру, аж доки останній із них не залишиться цілковито чистим. Тільки тоді ви зможете бути впевнені, що на очах дійсно не залишилося косметики. 
  • Під очима обережно проведіть диском від внутрішнього кутика ока до зовнішнього. 

ПОРАДА. Щоб позбутися навіть найменших залишків макіяжу, скористайтеся ватною паличкою й видаліть останні дрібні частинки, наприклад, між віями. 

Як вибирати засіб для зняття макіяжу з очей?

Ми вже розповіли, як знімати макіяж, не напружуючи очі та шкіру. Можливо, ви замислилися над тим, чи дійсно маєте вдома засіб, який підходить для вашої шкіри навколо очей. То за якими критеріями здійснювати пошук? 

За типом шкіри

  • Нормальна й комбінована шкіра. Якщо у вас саме така, то ви, імовірно, уже переконалися, що виграли в генетичну лотерею. Нормальний тип шкіри добре сприймає більшість продуктів, так само як і комбінована шкіра. Отже, ви можете вибирати засоби залежно від потрібного ефекту — наприклад, більшого зволоження або антивікової дії. 
  • Жирна шкіра. Якщо у вас жирна шкіра, то ви, мабуть, маєте справу із закупореними порами й вуграми або акне. Шукайте продукти, які не мають олійної основи й призначені спеціально для вашого типу шкіри. Зазвичай вони мають сильніший антибактеріальний ефект, регулюють вироблення шкірного сала та звужують розширені пори. 
  • Суха шкіра. З таким типом шкіри все зрозуміло — її потрібно зволожувати! Звичайно, таку пораду можна дати і для будь-якого іншого типу, однак для сухої шкіри це особливо важливо. 
  • Чутлива або атопічна шкіра. Якщо у вас дійсно чутлива шкіра, поспіх із вибором засобу для зняття макіяжу геть недоречний. Ми рекомендуємо обирати серед натуральних засобів для зняття макіяжу з очей, бажано без ароматизаторів. Різноманітні хімічні інгредієнти в косметиці можуть ще більше подразнювати шкіру, і в кожної з нас може бути реакція на щось інше. Тому експериментуйте, але обережно й розважливо. 

За ефектом 

Необхідно також узяти до уваги властивості косметики, яку ви стираєте. Якщо ви віддаєте перевагу водостійкій косметиці, багато засобів не зможуть із нею впоратися. Тому обирайте засіб, призначений спеціально для водостійкого макіяжу очей. Зокрема, чудово себе зарекомендував двофазний засіб для зняття макіяжу з очей на олійній основі. 

Якщо у вас чутливі очі, зважайте на це під час вибору засобу для них, щоб на наступний ранок не побачити себе в дзеркалі з червоними, як у кролика, очима. Шукайте відповідні продукти для чутливих очей зі складом, який якомога менше подразнюватиме слизову оболонку. 

Чи знаємо ми, який засіб для зняття макіяжу з очей найкращий? 

І нарешті, давайте розглянемо ті засоби для зняття макіяжу з очей, які тестували ми! Ми відібрали найкращі продукти, і тепер залишається лише дізнатися відгуки користувачів. 

Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover

У мене дуже чутлива шкіра, тому мені завжди доводиться шукати засіб для зняття макіяжу, який точно її не подразнюватиме. Я обожнюю бренд Estée Lauder, тому вибір на користь засобу для зняття макіяжу з очей Gentle Eye Makeup Remover був очевидним. :) Гадаю, це дійсно чудовий засіб для видалення водостійкої туші. Після нього взагалі ніколи не печуть очі й не опухають повіки! Рекомендую його всім.

Варвара Г.

Sensai Silky Purifying Step One

Я не шкодую грошей на якісні засоби для зняття макіяжу з очей, адже в мене дуже чутливі очі, які можуть часто сльозитися й червоніти з різних причин. Для мене Purifying Step One — топ-засіб для зняття макіяжу з чутливих очей, хоча це й не основне його призначення.

Валентина М.

Saffee Cleansing 

Для мене цей продукт найкращий через те, що він призначений спеціально для чутливих очей. Я вже довго борюся з цією проблемою й переконалася, що Saffee Cleansing — відмінний помічник за чудові гроші. Ще один його плюс — це водна основа, яка зовсім не обтяжує очей і не містить ароматизаторів. І туш, і тіні добре видаляються. Достатньо лише хвилинку потримати рідину на очах, а потім стерти. 😊 Про цей засіб для зняття макіяжу з чутливих очей можу сказати тільки хороше!

Дарина Д.

Lancôme Bi-Facil 

Бренд Lancôme для мене є символом надійності в усьому: чи то в парфумах, чи в макіяжі, а чи в догляді за шкірою. Саме тому я з нетерпінням чекала можливості спробувати його знаковий продукт для зняття макіяжу з очей Bi-Facil. І вже тепер бачу, що він стане моїм постійним вибором. Цей засіб справді ретельно видаляє макіяж, але водночас він дуже бережний до шкіри навколо очей. І я знаю про що кажу, адже маю схильність до набряків під очима. Завдяки цьому супер-засобу я без жодних проблем знімаю навіть водостійку туш. Також добре, що він трохи жирний, тож не потрібно напружувати шкіру навколо очей, надмірно її натягуючи. Перед використанням не забудьте гарненько струснути флакон. 😊

Оксана Х.

Vichy Pureté Thermale 

Vichy мене ще ніколи не підвів, і засіб для зняття макіяжу Pureté Thermale не є винятком. Я користувалася різними продуктами, які викликали сухість і почервоніння очей, але після застосування цього засобу такого не трапилося жодного разу. Я завжди наношу його на ватний диск і залишаю на віях трохи довше, ніж зазвичай. Для зняття водостійкого макіяжу процедуру часом доводиться повторювати кілька разів. Цей засіб має чудовий аромат і залишається для мене найкращим продуктом для зняття макіяжу з очей.

Світлана Б.

Bioderma Sensibio H2O

У мене таке відчуття, що цей легендарний продукт відомий кожному. І це цілком справедливо, адже Bioderma Sensibio H2O — неймовірно м’яка й ефективна міцелярна вода, яка також чудово видаляє макіяж з очей. До кожного ока я акуратно прикладаю ватний диск, просочений достатньою кількістю засобу, і залишаю на деякий час, не розтираючи. Потім акуратними рухами видаляю залишок макіяжу, не турбуючись про почервоніння очей і подразнення шкіри навколо них. А ось для водостійкої туші це не найкращий засіб — тут варто пошукати спеціалізований продукт.

Анастасія Ш.

Ну як, ми допомогли вам знайти найкращий засіб для зняття макіяжу з очей? Сподіваємося, що так! 

Продукти