Перейти до основного вмісту

Відгуки: це найкращі електричні зубні щітки!

08.02.2023

Jana Uhlir

Читання на 9 хвилин

Ви обираєте класичну зубну щітку чи вже давно віддали перевагу електричній? Ми детально розглянули звукові зубні щітки й оцінили техніку чищення та зручність використання.

Ці щітки обіцяють легке, але ефективне чищення, в кілька разів більше видалення зубного нальоту, а деякі типи навіть інтуїтивно зрозуміле керування. Останні моделі можуть похвалитися продуманою технікою очищення (з різною інтенсивністю) й цікавим дизайном.  

Ми протестували зубні щітки, розроблені для тих, хто має проблеми з яснами або чутливі зуби. Які їхні переваги? Дрібні вібрації звукових щіток дуже ніжні до ясен і самих зубів, а також ви можете обрати нижчу інтенсивність чищення. 

Curaprox – Black is White – звукова електрична зубна щітка з ефектом відбілювання 

 • 3 режими чищення – start, clean, smile
 • Активоване вугілля на волокнах – усуває фарбування зубів
 • У комплект входить: 2 насадки, зарядний пристрій із роз'ємом USB, дорожній футляр

Що мені найбільше сподобалось? З першого погляду він привертає увагу мінімалістською чорною упаковкою й вдалим дизайном щітки. Весь корпус, включаючи насадку, має тонкі пропорції, а сама головка для чищення незвично мала. При включенні загоряється індикатор заряду акумулятора, а підсвітка під час чищення має красивий відтінок маджента, тому ця щітка також стане прикрасою ванної кімнати.  

Переваги: ​​розмір насадки дозволяє максимально природним способом очистити абсолютно всі місця, чому також сприяє тоненька шийка щітки.  Виробник також обіцяє, що волокна з вуглецевими частинками допоможуть відновити природну білизну зубів, але я точно не очікував, що зуби стануть настільки білими. У мене навіть не було такого відтінку від природи, тому щітка точно перевершує найсміливіші очікування. Я також не сподівався, що вона помітно усуне дрібні плями від кави, цигарок або червоного вина. Як на мене – відмінна щітка, яка чудово виглядає й не обіцяє нічого захмарного, але працює. 

Недоліки: спершу я трохи скептично поставився до розміру насадки й того факту, що щітка має лише три режими чищення. Але вже після першого застосування побоювання зникли. 

Роман, фахівець із маркетингу впливу (40 років) 

Ми перевірили для вас

FOREO – Issa™ 3 – силіконова звукова зубна щітка 

 • 16 режимів інтенсивності
 • Функція Smart Memory – запам’ятовує обрані налаштування
 • Чищення на 360° – 3 концентричні гребінці на зворотному боці для очищення язика та щік
 • У комплект входить: щітка, зарядний пристрій із роз'ємом USB

Що мені найбільше сподобалось? Рожевий дизайн надихнув мене з першого погляду! І силіконові щетинки. Також я в захваті від тривалості роботи акумулятора.

Переваги: ​​силіконові щетинки масажують ясна, що справді дуже приємно. Щетинки виготовлені з гіпоалергенного силікону, тому немає ризику накопичення на них бактерій. Щетинки по центру насадки зроблені з полімеру й дбають про ідеальну чистоту ротової порожнини. Щітку легко вмикати й вимикати, вона швидко заряджається через USB-кабель (заряду вистачає на нереальні 365 днів!), до того ж вона водонепроникна. Багато не важить, компактна, тому чудово підходить для подорожей – і я беру її в них із собою! Мені дуже подобається функція, яка через 30 секунд повідомляє, що настав час переходити до наступної частини ротової порожнини, і функція Smart Memory, яка запам’ятовує, котрий саме з 16 можливих рівнів інтенсивності вам подобається найбільше. Насадка для щітки витримує до 6 місяців, тому нову я ще не купувала. 

Недоліки: від бренду FOREO в мене вже є пристрій для очищення обличчя, який я обожнюю, тому я була впевнена, що щітка мене не підведе. Спочатку в мене були невеликі побоювання щодо силіконових щетинок, але тепер знаю, що дарма. Вони відмінно чистять зуби.  Для когось вища ціна може бути недоліком, але мова йде про здорові зуби та ясна, й на цьому не варто економити.

Марта, фахівець із соціальних медіа (30 років)

Oral B Pro3 3500 Cross Action Black – електрична зубна щітка з футляром 

 • 3 режими чищення – для щоденного чищення, делікатний і відбілювальний
 • Датчик тиску – попереджає про надмірний тиск
 • 2-хвилинний таймер – кожні 30 секунд повідомляє про те, що потрібно перейти до наступного квадранта ротової порожнини
 • У комплект входить: 1 насадка, зарядна база, дорожній футляр

Що мені найбільше сподобалось: зручна упаковка, просте використання, прийнятна ціна.

Переваги: ​​щіткою я задоволена. Ще ніколи не мала такого чудового відчуття ідеально вичищених зубів. Окрім того, користуватися нею дуже легко. Я б порекомендувала її всім, хто хоче перейти на електричну зубну щітку й не потребує багато функцій або підключення до мобільного застосунку. 

Через 30 секунд після початку чищення зубна щітка завібрує, повідомляючи вам про необхідність перейти до наступної ділянки. Ця функція – просто супер, оскільки ви ідеально вичистите всі зуби впродовж рекомендованого часу. До того ж щітка має датчик тиску, який засвітиться при надто сильному тиску на ясна й сповільнить пульсацію. Тому вам не доведеться докладати надмірних зусиль.  
З усіх трьох режимів я найбільше користувалася Daily clean. Окрім щітки й однієї насадки, в комплект також входить зарядний пристрій, який не займатиме у ванній надто багато місця. У комплект також входить дорожній футляр, куди ви можете покласти щітку, не хвилюючись про те, що вона пошкодиться. 

Недоліки: немає можливості підключення до мобільного застосунку.

Дарина, фахівець із соціальних медіа (25 років)

Спробуйте наших фаворитів

Oral B Pulsonic Slim Luxe 4500 Matte Black – звукова зубна щітка

 • 3 режими чищення – для щоденного чищення, делікатний і відбілювальний
 • двохвилинний таймер – кожні 30 секунд повідомляє про те, що потрібно перейти до наступного квадранта ротової порожнини
 • Ультратонка й дуже легка
 • У комплект входить: 2 насадки, зарядний пристрій, дорожній футляр

Що мені найбільше сподобалося: простота в налаштуванні, таймер, витривалість акумулятора, мала вага, гарний дизайн, зручно тримати в руці.

Переваги: що стосується процесу чищення, я ціную простоту всіх налаштувань. Oral B пропонує 3 режими чищення в одній зубній щітці: щоденне чищення, делікатний режим і полірування. Мені сподобався режим делікатного чищення, який підходить для чутливих ясен. Також корисним є вбудований у щітку таймер. Під час чищення ви почуєте два різні звукові сигнали – короткий уривчастий звук і довгий уривчастий звук. Короткий звуковий сигнал лунає з інтервалом у тридцять секунд, щоб звернути вашу увагу на рівномірність чищення всіх чотирьох ділянок ротової порожнини. Довгий звуковий сигнал вказує, що завершилися відведені дві хвилини – саме стільки лікарі рекомендують чистити зуби. 

Окрім щітки, в комплект входять запасна насадка, зарядний пристрій і дорожній футляр. Якщо ви, як і я, постійно в дорозі, то також оціните тривалість роботи акумулятора. Під час поїздок на вихідні залишайте зарядний пристрій вдома, достатньо взяти з собою дорожній футляр. Мені також сподобався загальний дизайн щітки.

Недоліки: не знайшла жодних. Я б назвала щітку Oral B Pulsonic Slim Luxe 4500 простою й ефективною. Чесно кажучи, не можу уявити, що я б повернулася до класичної щітки. Завдяки щітці чищення стає простою дрібничкою, а результат завжди ідеальний. Як на мене, це дуже вигідна інвестиція. 

Наталія, менеджер із виробництва (21 рік) 

Oral B iO 9 електрична зубна щітка 

 • 7 режимів чищення – делікатний, суперделікатний, догляд за яснами, чищення язика, щоденне чищення, відбілювання, інтенсивне чищення
 • Al Tracking із 3D – штучний інтелект стежить за поверхнею зубів і забезпечує повне очищення
 • Датчик тиску – попереджає про надмірний тиск
 • У комплект входить: 1 насадка, магнітний зарядний пристрій, дорожній футляр

Що мені найбільше сподобалось? Елегантний дизайн, дорожня упаковка, велика кількість режимів, делікатне чищення для чутливих зубів і ясен. Я була в захваті від застосунку!

Переваги: ​​мікровібрації роблять чищення моїх зубів делікатним і безболісним. Окрім дорожньої упаковки, в комплект входять зарядний пристрій і футляр для запасної насадки, тому ми з другом беремо в поїздки тільки одну щітку й міняємо насадки. Найбільше мене здивував застосунок Oral-B. Загалом, кожне чищення зубів справляло незабутнє враження, і якщо вам не хочеться чистити зуби ввечері, цей застосунок вас переконає. Завдяки функції AI Tracking я стежу за поверхнею зубів у режимі реального часу, тому не пропускаю жодної ділянки. Застосунок також стежить за тиском під час чищення, в ньому можна відзначити, наприклад, кровоточивість ясен або ввести нагадування про заміну насадки. Щітка має дисплей для відстежування часу чищення й світлове кільце на верхній частині, яке інформує вас зеленим світлом, якщо ви правильно натискаєте на зуб. 

Недоліки: я вже тривалий час страждаю від чутливості ясен, тому спершу побоювалася, що щітка виявиться занадто жорсткою для мене. Але мене здивувала кількість режимів, особливо дуже делікатний режим, який для мене просто ідеальний. Тож, як на мене, немає жодних недоліків.

Діана, контент-менеджер проєктів (24 роки)

Ви вже знаєте, яку щітку оберете?