Biolage RAW

Справжня, унікальна, благодатна. Саме така косметика для волосся Biolage R.A.W., природня колекція бренду Biolage. Уся продукція колекції екологічна, бренд використовує 100% упаковку вторинної переробки та складники, що біологічно розкладаються. 

 

R.A.W. — це скорочення англійських слів real, authentic, wholesome, що приховують у собі філософію всієї колекції. Real означає натуральний склад без сульфатів, силіконів і парабенів. Authentic говорить про неприхований склад, адже на кожному засобі можна знайти інформацію про конкретні інгредієнти та їхнє походження. А wholesome — благодатні властивості, завдяки яким ваше волосся буде здоровим і сяюче красивим.

Колекція Biolage R.A.W. пропонує вам догляд для всіх типів волосся, наприклад, шампунь Biolage R.A.W. Uplift, що дарує волоссю об'єм, поживний кондиціонер Biolage R.A.W. Nourish, котрий піклується про сухе волосся, або глиняну маску Biolage R.A.W. Uplift, завдяки якій ваше волосся буде знову красивим і сповненим життєвої сили.

Biolage R.A.W. — це чудовий вибір для кожного, хто дбає про екологію та водночас прагне мати ідеально красиве волосся. Адже й волоссю до вподоби здоровий стиль життя.

весь текст скритий текст

Ви вибрали
  • R.A.W.
Фільтр
Цінова категорія

-

Підколекція
Подарунки та акції
Оцінка
  •   2
Лідери продажу