Bione Cosmetics Avena Sativa поживна сироватка для чутливої шкіри

Bione Cosmetics Avena Sativa поживна сироватка для чутливої шкіри
Bione Cosmetics Avena Sativa поживна сироватка для чутливої шкіри
40 мл

Код: BCO00928 | Зараз цей продукт недоступний

Опис Bione Cosmetics Avena Sativa
Властивості

Сироватка для шкіри Bione Cosmetics Avena Sativa — засіб із високим вмістом активних речовин. Завдяки цьому засіб надає вашій шкірі найкращого догляду.

Спосіб використання:
Ви можете використовувати сироватку разом із денним і/або нічним кремом, або самостійно. Ніжно вмасовуйте невелику кількість сироватки в чисту шкіру, постукуючи кінчиками пальців.

Властивості

Тип шкіри обличчя
чутлива, проблемна, суха, aтопічна та вражена екземою шкіра

Про бренд Bione Cosmetics

Бренд Bione Cosmetics належить портфоліо чеської компанії Drogerex, яка займається виробництвом, продажем і розповсюдженням косметики та галантерейних товарів. Bione Cosmetics керується девізом «Сила у простоті». У складі її шампунів, кремів, гелів для душу, лосьйонів для тіла та інших виробів ви не знайдете будь-яких зайвих інгредієнтів. Основний наголос робиться на функціональності, а не на кількості.  
Особливої уваги заслуговують вироби, позначені як «органічні», які не містять силіконів, парабенів, фенолів, похідних нафти або інших потенційно шкідливих речовин. Завдяки цьому їх можуть використовувати люди, які мають різні дерматологічні проблеми.
Засоби Bione Cosmetics розроблені на основі новітніх наукових знань, а перед веденням у продаж підлягають суворій перевірці (але не на тваринах). Натуральна косметика Bione Cosmetics є ефективною, безпечною, а також, що не менш важливо, екологічно чистою. До того ж її придбання, звичайно ж, не послабить ваш бюджет.
Бренд Bione Cosmetics, звичайно, зацікавить всіх тих, хто прагне зробити свій внесок у захист довкілля та тих, хто шукає якість за розумною ціною.

Оцінка Bione Cosmetics Avena Sativa