Bione Cosmetics Bio Sun молочко для засмаги для шкіри обличчя та тіла з середнім ступенем UV захисту

Bione Cosmetics Bio Sun молочко для засмаги для шкіри обличчя та тіла з середнім ступенем UV захисту
Bione Cosmetics Bio Sun молочко для засмаги для шкіри обличчя та тіла з середнім ступенем UV захисту
200 мл
190грн.

Код: BCO01266 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
пʼятниця 12.03.2021

Опис продукту Bione Cosmetics Bio Sun
Властивості

Захисний засіб під час засмаги Bione Cosmetics Bio Sun  — невід’ємна частина догляду за шкірою під час перебування на сонці.

Властивості:

  • захищає шкіру від UVA й UVB-випромінювання
  • легко розтирається, не залишає жирної плівки
  • продукт дбає про шкіру та довкілля
  • підсилює та продовжує засмагу

Склад:

  • веган-засіб

Спосіб використання:
Наносьте сонцезахисні засоби в достатній кількості декілька разів. Не залишайтесь на сонці занадто довго навіть у випадку, якщо ви застосували сонцезахисні засоби.

Властивості

Kонсистенція
молочко
Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Захисний фактор SPF
середній захист (SPF 15 – SPF 25)
Активні компоненти
вітамін Е

Про бренд Bione Cosmetics

Бренд Bione Cosmetics належить портфоліо чеської компанії Drogerex, яка займається виробництвом, продажем і розповсюдженням косметики та галантерейних товарів. Bione Cosmetics керується девізом «Сила у простоті». У складі її шампунів, кремів, гелів для душу, лосьйонів для тіла та інших виробів ви не знайдете будь-яких зайвих інгредієнтів. Основний наголос робиться на функціональності, а не на кількості.  
Особливої уваги заслуговують вироби, позначені як «органічні», які не містять силіконів, парабенів, фенолів, похідних нафти або інших потенційно шкідливих речовин. Завдяки цьому їх можуть використовувати люди, які мають різні дерматологічні проблеми.
Засоби Bione Cosmetics розроблені на основі новітніх наукових знань, а перед веденням у продаж підлягають суворій перевірці (але не на тваринах). Натуральна косметика Bione Cosmetics є ефективною, безпечною, а також, що не менш важливо, екологічно чистою. До того ж її придбання, звичайно ж, не послабить ваш бюджет.
Бренд Bione Cosmetics, звичайно, зацікавить всіх тих, хто прагне зробити свій внесок у захист довкілля та тих, хто шукає якість за розумною ціною.

Оцінка Bione Cosmetics Bio Sun