Biotherm Biocils гель для зняття макіяжу для шкіри навколо очей для чутливої шкіри

Biotherm Biocils гель для зняття макіяжу для шкіри навколо очей для чутливої шкіри
Biotherm Biocils гель для зняття макіяжу для шкіри навколо очей для чутливої шкіри
100 мл

Код: BIO2756 | Зараз цей продукт недоступний

Опис Biotherm Biocils
Властивості

Засіб для зняття макіяжу Biotherm Biocils забезпечить вам ідеальне та дбайливе зняття макіяжу навіть в ділянці навколо очей.

Властивості:

  • ретельно видаляє всі типи макіяжу очей
  • зміцнює та живить вії
  • надає шкірі свіжості
  • засіб пройшов офтальмологічне тестування

Спосіб використання:
Перед використанням ретельно струсніть флакон. Нанесіть на ватний тампон, прикладіть на заплющені очі та залиште на деякий час.

Властивості

Kонсистенція
емульсія
Тип шкіри обличчя
чутлива
Властивості
заспокоєння

Про бренд Biotherm

Biotherm представляє гармонійну взаємодію людини та природи. Зануртесь у водний світ цієї унікальної косметики.

Бренд Biotherm натхненний силою термальних джерел, мінералів, а також інших біоактивних речовин. Унікальний склад їхньої продукції запозичує енергію саме з води — природної стихії, що існує з самого початку зародження життя.

Благородна дія природного джерела в Піренеях відома вже не одне століття. Дехто вірив, що це джерело вічної молодості. Однак у 50-х роках минулого століття на поверхні цього джерела була помічена особлива речовина, незвичайні властивості довели подальші дослідженнями доктора Жозе Жуліена (Dr. Jose Jullien). Він поєднав свої знання з досвідом косметолога Жанін Маріссаль (Janine Marissal), а разом вони заклали основу для бренду Biotherm.

Завдяки своїм унікальним біологічним характеристикам вода ідеально взаємодіє зі шкірою людини, маючи здатність по-особливому відновлювати та захищати. Сьогодні Biotherm — один із найякісніших брендів для догляду за шкірою обличчя та тіла, а також свіжих і спокусливих ароматів із природними нотками. Спробуйте силу води й ви.

Оцінка Biotherm Biocils