Biotherm Sun набір (для засмаги)

4×
Biotherm Sun набір (для засмаги)
Biotherm Sun набір (для засмаги)

Код: BIO05898 | Зараз цей продукт недоступний

Biotherm Lait Solaire Hydratant зволожуюче молочко для тіла та обличчя SPF 50 200 мл + Lait Oligo-Thermal зволожуюче молочко після засмаги для тіла та обличчя 200 мл

Подарунок для вас
Введіть у кошику промокод brand10 та отримайте знижку 10 % на вибрані люксові косметичні бренди. Знижка не поширюється на акційні товари та розпродаж.

Опис продукту Biotherm Sun
Властивості

Набір містить:

  • Biotherm Lait Solaire Hydratant зволожуюче молочко для тіла та обличчя SPF 50 200 мл
  • Lait Oligo-Thermal зволожуюче молочко після засмаги для тіла та обличчя 200 мл

Властивості

Kонсистенція
молочко
Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Властивості
захищає від зовнішніх впливів
Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Biotherm

Biotherm представляє гармонійну взаємодію людини та природи. Зануртесь у водний світ цієї унікальної косметики.

Бренд Biotherm натхненний силою термальних джерел, мінералів, а також інших біоактивних речовин. Унікальний склад їхньої продукції запозичує енергію саме з води — природної стихії, що існує з самого початку зародження життя.

Благородна дія природного джерела в Піренеях відома вже не одне століття. Дехто вірив, що це джерело вічної молодості. Однак у 50-х роках минулого століття на поверхні цього джерела була помічена особлива речовина, незвичайні властивості довели подальші дослідженнями доктора Жозе Жуліена (Dr. Jose Jullien). Він поєднав свої знання з досвідом косметолога Жанін Маріссаль (Janine Marissal), а разом вони заклали основу для бренду Biotherm.

Завдяки своїм унікальним біологічним характеристикам вода ідеально взаємодіє зі шкірою людини, маючи здатність по-особливому відновлювати та захищати. Сьогодні Biotherm — один із найякісніших брендів для догляду за шкірою обличчя та тіла, а також свіжих і спокусливих ароматів із природними нотками. Спробуйте силу води й ви.

Оцінка Biotherm Sun4