Biotherm Sunподарунковий набір

3×
Biotherm Sun подарунковий набір
Biotherm Sun подарунковий набір
610грн.

Код: BIO05898 | В наявності

Biotherm Lait Solaire Hydratant зволожуюче молочко для тіла та обличчя SPF 50 200 мл + Lait Oligo-Thermal зволожуюче молочко після засмаги для тіла та обличчя 200 мл

1
КУРЄР (Міст Експрес)
понеділок 05.10.2020
Особисте отримання
понеділок 05.10.2020

Властивості

Kонсистенція
молочко
Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Властивості
захищає від зовнішніх впливів
Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Biotherm

Biotherm представляє гармонійну взаємодію людини та природи. Зануртесь у водний світ цієї унікальної косметики.

Бренд Biotherm натхненний силою термальних джерел, мінералів, а також інших біоактивних речовин. Унікальний склад їхньої продукції запозичує енергію саме з води — природної стихії, що існує з самого початку зародження життя.

Благородна дія природного джерела в Піренеях відома вже не одне століття. Дехто вірив, що це джерело вічної молодості. Однак у 50-х роках минулого століття на поверхні цього джерела була помічена особлива речовина, незвичайні властивості довели подальші дослідженнями доктора Жозе Жуліена (Dr. Jose Jullien). Він поєднав свої знання з досвідом косметолога Жанін Маріссаль (Janine Marissal), а разом вони заклали основу для бренду Biotherm.

Завдяки своїм унікальним біологічним характеристикам вода ідеально взаємодіє зі шкірою людини, маючи здатність по-особливому відновлювати та захищати. Сьогодні Biotherm — один із найякісніших брендів для догляду за шкірою обличчя та тіла, а також свіжих і спокусливих ароматів із природними нотками. Спробуйте силу води й ви.

Оцінка Biotherm Sun3