Ми пожертвували Войтеху та його родині на лікування муковісцидозу 1000 євро

вересень 2018

Войтех — веселий чотирирічний хлопчик, який народився з муковісцидозом. Це рідкісне генетичне захворювання легень. У його випадку вражена також підшлункова залоза, яка тепер практично не функціонує. У зв’язку з таким навантаженням його організм має отримувати на 50 % калорій більше (у тому числі вітамінів, харчових волокон тощо), ніж тіло здорової людини того ж віку. На жаль, поки не існує ліків, здатних вилікувати муковісцидоз. Існують способи, завдяки яким можна зробити життя Войтеха більш стерпним і якісним — таким, як у його ровесників. Йдеться про спеціальні інгаляції (їх слід робити декілька разів на день), реабілітаційні програми та перебування на морі.

Лікування Войтеха дуже дороге — реабілітаційні програми та дихальні аксесуари, вітаміни, спеціальне харчування та забезпечення якомога регулярніших поїздок на море, що за такої хвороби значно продовжує тривалість життя. Рідні хлопця не можуть самостійно впоратись із таким фінансовим навантаженням.

Саме тому ми перечислили родині Войтеха 1000 євро , а також усією нашою командою Notino бажаємо, щоб життя хлопчика стало веселішим і в нього з’явились сили для боротьби із цією хворобою.