BrushArt Hair Rings

прозора гумка для волосся

BrushArt Hair Rings прозора гумка для волосся
BrushArt Hair Rings прозора гумка для волосся
BrushArt Hair Rings прозора гумка для волосся
Clear 4 кс
105грн.

Код: BRU1168 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Придбайте будь-який продукт категорії догляду за волоссям хоча б на 850 грн та в подарунок оберіть одну з масок KORIKA.
Нова Пошта
понеділок 06.05.2019
Особисте отримання
понеділок 06.05.2019
BrushArt Hair Rings
Clear 4 кс | 105грн.

Опис косметики BrushArt Hair Rings

Опис:

 Пластикові гумки для волосся BrushArt Hair Rings — це практичний аксесуар для створення зачіски для всіх типів волосся. Спіральна форма гумки не має швів, у її виробництві все продумано до дрібниць. Під час використання вона не вириває волосся, не ламає та не пошкоджує його. Завдяки гладкій поверхні гумка не скуйовджує волосся. Спіральні гумки BrushArt Hair Rings — це неймовірно зручний аксесуар, за допомогою якого ви можете створити зачіску на роботу, навчання, для проведення вільного часу або світського заходу. Гумки надійно фіксують волосся, а після використання не залишають на ньому жодних слідів або відтисків. Придбайте гумки BrushArt різних кольорів, за допомогою яких ви зможете швидко створювати стильні зачіски щодня!

 Характеристики: мають спіральну форму з гладкою поверхнею піклуються про ваше волосся не зачіпають, не ламають та не виривають вашого волосся надійно фіксують волосся  

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.