Burberry Brit Rhythm for Her

туалетна вода для жінок 7,5 мл roll-on

Burberry Brit Rhythm for Her туалетна вода для жінок 7,5 мл roll-on
Burberry Brit Rhythm for Her туалетна вода для жінок 7,5 мл roll-on
Burberry Brit Rhythm for Her туалетна вода для жінок 7,5 мл roll-on
Burberry Brit Rhythm for Her туалетна вода для жінок 7,5 мл roll-on
7,5 мл

Код: BUR5107 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Burberry Brit Rhythm for Her

Туалетна вода Burberry Brit Rhythm for Her — динамічний і водночас надзвичайно таємничий аромат, що створить привабливу ауру навколо вас.

  • ароматичність
  • для оптимістичної жінки
  • для використання упродовж цілого дня

Склад

початкова нота
альдегіди, лаванда, неролі, рожевий перець
нота серця
корінь ірису, листя ожини, Петалія, цвіт помаранчу
кінцева нота
ветивер, деревні ноти, кедр, кумарин, мускус
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Burberry

Burberry — легендарний та істинно британський бренд, який буквально віддзеркалює душу країни свого походження. У світі моди та парфумів Burberry втілює непідвладну часу елегантність, вишуканий стиль та вірність традиціям.

Бренд Burberry виник у 1856 році, коли юний Томас Барбері (Thomas Burberry) почав працювати в магазині одягу для активного відпочинку. Він прагнув розробити нову тканину, а тому вже в 1888 році запатентував свою першу водонепроникну тканину — габардин, який, незважаючи на водонепроникність, залишався повітропроникним.

Практичні моделі одягу Burberry оцінила, наприклад, експедиція Руаля Амундсена (Roald Amundsen) під час подорожі на Південний полюс. Офіцери, які служили під час Першої світової війни, носили пальта, які активно шукали навіть цивільні. В 50-х роках Burberry стали постачальниками для британської королівської родини.

Знаменитий логотип із лицарем на коні, що скаче галопом, і картатий візерунок вже не одне десятиліття слугують синонімом слова «якість», як і косметика чи аромати Burberry. Традиційні цінності бренду приховують в собі кожні парфуми Burberry. Ви можете на власному досвіді переконатися в чарівності британської елегантності.

Оцінка Burberry Brit Rhythm for Her

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!