Burberry Mr. Burberry

подарунковий набір IV.

Burberry Mr. Burberry подарунковий набір IV.
Burberry Mr. Burberry подарунковий набір IV.
Туалетна вода 100 ml + Бальзам після гоління 75 ml + Гель для душу 75 ml

Код: BUR7016 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Відкрийте для себе новий квітковий аромат Burberry Her Blossom. Тільки зараз при замовленні бренду Burberry на суму понад 1 070 грн отримайте стильну косметичку.
Burberry Mr. Burberry
Туалетна вода 100 ml + Бальзам після гоління 75 ml + Гель для душу 75 ml

Склад

Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Burberry

Burberry — легендарний та істинно британський бренд, який буквально віддзеркалює душу країни свого походження. У світі моди та парфумів Burberry втілює непідвладну часу елегантність, вишуканий стиль та вірність традиціям.

Бренд Burberry виник у 1856 році, коли юний Томас Барбері (Thomas Burberry) почав працювати в магазині одягу для активного відпочинку. Він прагнув розробити нову тканину, а тому вже в 1888 році запатентував свою першу водонепроникну тканину — габардин, який, незважаючи на водонепроникність, залишався повітропроникним.

Практичні моделі одягу Burberry оцінила, наприклад, експедиція Руаля Амундсена (Roald Amundsen) під час подорожі на Південний полюс. Офіцери, які служили під час Першої світової війни, носили пальта, які активно шукали навіть цивільні. В 50-х роках Burberry стали постачальниками для британської королівської родини.

Знаменитий логотип із лицарем на коні, що скаче галопом, і картатий візерунок вже не одне десятиліття слугують синонімом слова «якість», як і косметика чи аромати Burberry. Традиційні цінності бренду приховують в собі кожні парфуми Burberry. Ви можете на власному досвіді переконатися в чарівності британської елегантності.

Оцінка Burberry Mr. Burberry

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!