BurberryMy Burberry Blush подарунковий набір I. для жінок

Burberry My Burberry Blush подарунковий набір I. для жінок
Burberry My Burberry Blush подарунковий набір I. для жінок

Зараз цей продукт недоступний | Код: BUR09075

парфумована вода 90 мл + парфумована вода 7,5 мл + парфумоване молочко для тіла 75 мл

Додайте інтенсивності улюбленій ароматичній композиції. Окрім самого аромату парфумерний набір для жінок Burberry My Burberry Blush містить якісну доглядову косметику, завдяки якій чуттєва ароматична насолода триватиме ще довше.

Властивості:

  • чудовий вибір для подарунка
  • потішить будь-яку жінку
  • парфумована косметика подовжує стійкість аромату

Склад

Тип аромату
Квіткові
Тип набору
подарунковий набір

Burberry — легендарний та істинно британський бренд, який буквально віддзеркалює душу країни свого походження. У світі моди та парфумів Burberry втілює непідвладну часу елегантність, вишуканий стиль та вірність традиціям.

Бренд Burberry виник у 1856 році, коли юний Томас Барбері (Thomas Burberry) почав працювати в магазині одягу для активного відпочинку. Він прагнув розробити нову тканину, а тому вже в 1888 році запатентував свою першу водонепроникну тканину — габардин, який, незважаючи на водонепроникність, залишався повітропроникним.

Практичні моделі одягу Burberry оцінила, наприклад, експедиція Руаля Амундсена (Roald Amundsen) під час подорожі на Південний полюс. Офіцери, які служили під час Першої світової війни, носили пальта, які активно шукали навіть цивільні. В 50-х роках Burberry стали постачальниками для британської королівської родини.

Знаменитий логотип із лицарем на коні, що скаче галопом, і картатий візерунок вже не одне десятиліття слугують синонімом слова «якість», як і косметика чи аромати Burberry. Традиційні цінності бренду приховують в собі кожні парфуми Burberry. Ви можете на власному досвіді переконатися в чарівності британської елегантності.