Calvin KleinEternity for Men подарунковий набір (для чоловіків) І

Calvin Klein Eternity for Men подарунковий набір (для чоловіків) І
Calvin Klein Eternity for Men подарунковий набір (для чоловіків) І

Зараз цей продукт недоступний | Код: CAK17412

туалетна вода 100 мл + туалетна вода 30 мл

Подарунок для вас
Придбайте продукцію Calvin Klein на суму від 1500 грн і в подарунок отримайте рюкзак. Додатково отримаєте безкоштовну доставку на все замовлення.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Набір містить:

  • туалетна вода 100 мл
  • туалетна вода 30 мл

Склад

Тип аромату
Ароматичні
Тип набору
подарунковий набір

Бренд заснував у 1968 році Келвін Кляйн (Calvin Klein) і його бізнес-партнер Баррі Шварц (Barry Schwartz). У 80-х роках Келвін Кляйн створив зі звичайних джинсів дизайнерський аксесуар, почавши вишивати своє ім’я на задній кишені штанів.

Бренд Calvin Klein славиться своїми чіткими лініями та мінімалістським стилем. Все це стосується також парфумів Calvin Klein, які стали культовими не лише завдяки своїм неповторним ароматичним композиціям, але й досконалому дизайну. Перші аромати з’явились наприкінці 70-х років. Для багатьох людей вони й досі залишаються символом духу того десятиріччя, в якому вони були створені.

На початку 90-х років на ринку з’явились революційні аромати Obsession і Eternity, які стали легендою й остаточно підтвердили місце бренду Calvin Klein у світі парфумерії. Аромати Calvin Klein створені в результаті співробітництва з найкращими парфумерами всього світу та під патронатом однієї з найбільших провідних косметичних компаній – Coty.