Catrice Dawid Tomaszewski

олівець для очей та губ

Catrice Dawid Tomaszewski олівець для очей та губ
відтінок 01 Gilded Glitz 1,1 гр

Код: CTE1504 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Catrice Dawid Tomaszewski
відтінок 01 Gilded Glitz 1,1 гр

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики Catrice Dawid Tomaszewski

Олівець для очей Catrice Dawid Tomaszewski досконало підкреслить кожен макіяж, забезпечивши вам спокусливий вигляд.

Властивості:

  • підкреслить красу очей
  • підкреслить погляд
  • ідеально наноситься та покриває
  • надає матового ефекту
  • досконало обрамлює та підкреслює губи

Спосіб використання:
Проведіть лінію безперервним рухом на верхній чи нижній повіці. Виділіть олівцем контур губ, після чого нанесіть помаду або блиск для губ.

Властивості

Водостійкість
ні

Про бренд Catrice

Декоративна косметика Catrice надихне кожну жінку, яка радо доглядає за своїм обличчям! Висока якість виробів, розкішна упаковка та привабливі ціни — це косметика Catrice, натхненна сучасними світовими тенденціями макіяжу! За допомогою різноманітних відтінків ви з легкістю створите як екстравагантний макіяж, так і класичний стиль. Філософією бренду Catrice є надання свободи, багатогранності та розмаїття, яких тільки може побажати собі кожна жінка!
Бренд Catrice також дуже популярний завдяки своїм ексклюзивним виданням обмеженим тиражем, які розробляються відповідно до моментального стилю, представленого на модних подіумах. Завдяки цьому ви можете постійно відкривати і пробувати щось нове з брендом Catrice!  
Всі вироби Catrice мають надзвичайно високоякісний склад, який постійно оновлюється. Декоративна косметика Catrice регулярно контролюється та проходить дерматологічне узгодження. Вироби Catrice не тестуються на тваринах, що стосується як самих виробів, так і окремих компонентів, які використовуються для їх виробництва.