Chanel Les Beiges

рум'яна у формі стіку

Chanel Les Beiges рум'яна у формі стіку
Chanel Les Beiges рум'яна у формі стіку
відтінок N°23 8 гр

Код: CHA4215 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Chanel Les Beiges
відтінок N°23 8 гр

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики Chanel Les Beiges

Рум’яна Chanel Les Beiges нададуть вашій шкірі здорового, свіжого та природного вигляду.

Властивості:

  • має приємну, ніжну, легку структуру
  • підкреслює риси обличчя
  • простий у використанні
  • надає обличчю здорового кольору
  • освітлює

Про бренд Chanel

Засновниця бренду Chanel, яку ще називають королевою моди, Габрієль Бонер Шанель (Gabrielle Bonheur Chanel) народилася в 1883 році в містечку Сомюр, що на заході Франції. Однак світ моди вона підкорила в Парижі, запропонувавши прогресивну колекцію костюмів зі штанами та спідницями.

Коко Шанель (Coco Chanel) починала свою кар’єру як співачка в барі, де вона й отримала своє прізвисько. Вже в 1912 році вона відкрила свій перший дім моди, а згодом стала відомим модельєром. У першій половині XX століття вона задавала тренди високої моди, а одяг від Chanel носили такі знаменитості як Жаклін Кеннеді (Jacqueline Kennedy) та Грейс Келлі (Grace Kelly).

Не знадобилося багато часу, щоб Г. Б. Шанель розширила сферу своєї діяльності в галузі косметики та парфумерії. Перші парфуми Chanel – легендарні Chanel No. 5 – з’явились на ринку в 1921 році. Їх і досі вважають одними з найвідоміших і найзнаменитіших парфумів за всю історію. Окрім того, культовими можна назвати такі парфуми як Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport або Chanel Gabrielle.