Clinique High Impact

набір декоративної косметики

Clinique High Impact набір декоративної косметики
699грн.

Код: CLK03098 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: High Impact Volumizing Mascara 01 Black 7 ml + Take the Day Off Cleansing Balm 15 ml + Quickliner for Eyes Intense Intense Eye Pencil 0,14 g

шт.
Нова Пошта
пʼятниця 24.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 24.05.2019
Clinique High Impact
| 699грн.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Тип набору
косметичний набір, подарунковий набір
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Clinique

Бренд Clinique заснувала Есте Лаудер (Estée Lauder) у 1968 році. Поштовхом для його створення стало інтерв'ю з дерматологом у модному журналі Vogue. Питання, висвітлене у статті, надихнуло її на створення високоякісної гіпоалергенної косметики для усіх типів шкіри.

Косметика Clinique пропонує ряд засобів для досконалого макіяжу, чоловічі та жіночі парфуми, а також комплексний догляд за шкірою як для жінок, так і для чоловіків. Всі косметичні продукти по догляду Clinique призначені для чутливої шкіри, так як 100% створені без аромату та проходять тести на алергію.

Дієвість засобів базується на комплексних косметичних серіях, які створюють дерматологи. Унікальним вважають концепт догляду за шкірою Clinique за 3 кроки. Косметика Clinique представляє ідеальний шлях до найбільш простого й ідеального щоденного догляду. Переконайтесь і ви в дієвості засобів Clinique, які пристосуються до потреб саме вашої шкіри.