Culti Stile Linfa

aромадифузор з наповненням 500 мл

Culti Stile Linfa aромадифузор з наповненням 500 мл
Culti Stile Linfa aромадифузор з наповненням 500 мл
Culti Stile Linfa aромадифузор з наповненням 500 мл
Безкоштовна доставка
500 ml
2 310грн.

Код: CUL0523 | Залишилось останні 5 штук
шт.
Подарунок для вас
Стильні аромати для дому, налаштуйтесь на святкову атмосферу! Придбайте будь-які аромати для дому зі знижкою 15%. Для активації знижки додайте код у кошику h15ua. Купон не розповсюджується на продукти, які приймають участь в акції та знижках.
Нова Пошта
середа, 26.12.2018
Особисте отримання
понеділок, 24.12.2018
Culti Stile Linfa
500 ml | 2 310грн.

Опис парфумів Culti Stile Linfa

Аромадифузор Culti Stile Linfa — приємний спосіб, як наповнити ароматом ваш інтер’єр. Аромадифузор містить наповнювач, який поступово випаровується в повітря за допомогою занурених у нього паличок, наповнюючи приміщення затишним ароматом.

Властивості:

  • квітковий аромат
  • деревний аромат

Спосіб використання:
Відкрийте ковпачок ароматичного дифузора та наповніть його відповідним рідким наповнювачем. У такий спосіб аромат вивільняється з дифузора поступово за допомогою вкладених паличок. Що більше паличок ви занурите до посудинки дифузора, то більш відчутним буде аромат есенції в кімнаті. Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. У комплект цього аромадифузора входить наповнювач. Зберігати в недосяжному для дітей місці. У випадку контакту наповнювача зі шкірою необхідно негайно промити її великою кількістю води з милом. У випадку контакту рідини з очима потрібно декілька хвилин промивати їх проточною водою. Дотримуйтесь інструкції, яка додається входить в комплект.

Склад

склад
біла смородина, Кедр, мускус, сік, тубероза
Типи ароматів для дому
деревні, квіткові

Оцінка Culti Stile Linfa

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!