Curaprox 1560 Softзубні щітки 3 шт

7×
Curaprox 1560 Soft зубні щітки 3 шт
Curaprox 1560 Soft зубні щітки 3 шт
кольорові варіації 3 кс
333грн.

Код: CUR01121 | В наявності
1
Нова Пошта
пʼятниця 10.04.2020
Особисте отримання
пʼятниця 10.04.2020

Опис продукту Curaprox 1560 Soft

Опис:
Зубна щітка Curaprox 1560 Soft призначена для тих, хто надає перевагу більш м’якій щітці. Якщо ви вважаєте, що ваша теперішня щітка занадто тверда, не зволікайте та спробуйте щітку 1560 Soft, що пропонує більш делікатний догляд.

Зубна щітка Curaprox має густі щетинки з ультратонких волокон, які не змінюють своєї пружності незалежно від того, мокрі вони чи сухі. Невелика голівка потрапить навіть у важкодоступні місця. Завдяки цій щітці вам більше не доведеться турбуватися про незначні нерівності на ваших зубах чи ясенних борозенках, тому що й тут Curaprox є ефективним помічником. У комплект входить 3 штуки.

Характеристики:

  • проста у використанні
  • зносостійкі волокна
  • гнучка голівка

Про бренд Curaprox

Швейцарський бренд Curaprox приносить в області гігієни ротової порожнини нові інноваційні рішення, які забезпечують здоров'я ваших зубів. Унікальність бренду Curaprox полягає в спеціально розроблених продуктах, призначених  для підтримання гігієни ротової  порожнини, на основі нових розробок. Створення окремих продуктів супроводжується комплексними дослідженнями, які забезпечують їх якість та ефективність. Компанія Curaprox скрупульозно дбає про підвищення обізнаності щодо важливості гігієни та  профілактики захворювань ротової порожнини. 

Оцінка Curaprox 1560 Soft

tracking pixel