Curaprox 1560 Softзубні щітки 3 шт

13×
Curaprox 1560 Soft зубні щітки 3 шт
Curaprox 1560 Soft зубні щітки 3 шт
кольорові варіації 3 кс

Код: CUR01164 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Ми з радістю повідомимо вас електронною поштою, коли товар буде в наявності. Звичайно, лише від вас залежить, чи ви скористаєтесь пропозицією.

Надсилаючи листа, ви погоджуєтесь з його обробкою з метою інформування про наявність конкретного продукту компанії Notino до моменту відправки повідомлення електронної пошти на вашу адресу. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі в розділі Принципи обробки персональних даних..
Подарунок для вас
Отримайте в подарунок очищуючий гель для рук (125 мл), за умови придбання продукції на суму від 1300 грн.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис продукту Curaprox 1560 Soft

Подаруйте своїм зубам лагідний, однак ефективний догляд. Зубна щітка Curaprox 1560 Soft має рівно підстрижені щетинки із закругленими кінцями, завдяки чому чищення зубів стане більш делікатним, і вашій зубній емалі не загрожуватиме пошкодження. Щетинки виготовлено із запатентованого матеріалу CUREN®, який на відміну від нейлону не змінює своїх властивостей і зберігає свою форму навіть у вологому стані.

Злегка скошена голівка щітки з еластичною шийкою легко дістанеться до важкодоступних місць, як-от задні сторони передніх зубів або ж останні в ряду зуби мудрості.

Властивості:

  • 1560 закруглених щетинок CUREN® діаметром 0,15 мм
  • дбайливо очищає зуби та міжзубний простір
  • не пошкоджує зубної емалі та ясен
  • еластична шийка та восьмигранна рукоятка дають змогу чистити зуби під оптимальним кутом нахилу

Спосіб застосування:
На зволожену зубну щітку нанесіть зубну пасту й акуратними круговими рухами почистіть зуби зі всіх сторін. Опісля сполосніть ротову порожнину водою.

Про бренд Curaprox

p>Швейцарський бренд Curaprox приносить в області гігієни ротової порожнини нові інноваційні рішення, які забезпечують здоров'я ваших зубів. Унікальність бренду Curaprox полягає в спеціально розроблених продуктах, призначених  для підтримання гігієни ротової  порожнини, на основі нових розробок. Створення окремих продуктів супроводжується комплексними дослідженнями, які забезпечують їх якість та ефективність. Компанія Curaprox скрупульозно дбає про підвищення обізнаності щодо важливості гігієни та  профілактики захворювань ротової порожнини. 

Оцінка Curaprox 1560 Soft13