Curaprox 7600 Smart Ultra Softзубна щітка середньої жорткості для дітей

2×
Curaprox 7600 Smart Ultra Soft зубна щітка середньої жорткості для дітей
Curaprox 7600 Smart Ultra Soft зубна щітка середньої жорткості для дітей
ultra soft
150грн.

Код: CUR0560 | Більш ніж 5 шт. у наявності
1
Подарунок для вас
Замовляйте продукцію на суму від 1300 грн та оберіть свій ідеальний подарунок у кошику. Акція діє до закінчення товарних запасів.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Нова Пошта
середа 15.07.2020
Особисте отримання
середа 15.07.2020

Опис продукту Curaprox 7600 Smart Ultra Soft

Опис:
Зубна щітка Curaprox Smart – шедевральний і технічно досконалий витвір компанії Curaprox. Її невелика очисна голівка містить 7600 волокон розміром 0,08 мм, які забезпечать делікатне, але надзвичайно ефективне чищення зубів дорослих і дітей від 4 до 10 років.
Зубна щітка Curaprox Smart ідеально підходить для користувачів з малою щелепою або для молочних зубів. Завдяки своїм неймовірно м’яким волокнам ця зубна щітка не подразнює зубної емалі та не пошкоджує ясен.

Характеристики:

  • досконало видаляє бруд із зубів
  • не подразнює зубної емалі та не пошкоджує ясен
  • підходить для дітей віком від 4 років
  • містить 7600 щетинок, які забезпечують ефективне очищення

Спосіб застосування:
Нанесіть невелику кількість зубної пасти на зубну щітку та круговими рухами чистьте зуби та ротову порожнину впродовж 2-3 хвилин. Після чищення прополощіть ротову порожнину та ретельно помийте щітку.

Про бренд Curaprox

Швейцарський бренд Curaprox приносить в області гігієни ротової порожнини нові інноваційні рішення, які забезпечують здоров'я ваших зубів. Унікальність бренду Curaprox полягає в спеціально розроблених продуктах, призначених  для підтримання гігієни ротової  порожнини, на основі нових розробок. Створення окремих продуктів супроводжується комплексними дослідженнями, які забезпечують їх якість та ефективність. Компанія Curaprox скрупульозно дбає про підвищення обізнаності щодо важливості гігієни та  профілактики захворювань ротової порожнини. 

Оцінка Curaprox 7600 Smart Ultra Soft