Curaprox Prime Plus

змінні міжзубні щітки 5 шт + тримач

Curaprox Prime Plus змінні міжзубні щітки 5 шт + тримач
Curaprox Prime Plus змінні міжзубні щітки 5 шт + тримач
Curaprox Prime Plus змінні міжзубні щітки 5 шт + тримач
Код: CUR0149 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
понеділок, 01.10.2018
Curaprox Prime Plus
CPS 09 0,9 - 4,0 mm | 218грн.

Опис косметики Curaprox Prime Plus

Опис:
Зубна щітка для чищення міжзубних проміжків Curaprox Prime Plus була розроблена спеціально для чищення важкодоступних місць. Ця щітка призначена для усіх, чиї міжзубні проміжки коливаються в межах від 0,9 до 4 мм. Делікатна дротяна серцевина щітки оточена великою кількістю густих щетинок. Щітка для міжзубних проміжків Prime Plus дуже делікатна, але водночас міцна та ефективна.

Чищення міжзубних проміжків – це важливий етап щоденного догляду за зубами, оскільки карієс часто виникає в місцях, недоступних для звичайних щіток.

Характеристики:

  • очищає важкодоступні місця
  • густі щетинки для оптимального чищення

Про бренд Curaprox

Швейцарський бренд Curaprox приносить в області гігієни ротової порожнини нові інноваційні рішення, які забезпечують здоров'я ваших зубів. Унікальність бренду Curaprox полягає в спеціально розроблених продуктах, призначених  для підтримання гігієни ротової  порожнини, на основі нових розробок. Створення окремих продуктів супроводжується комплексними дослідженнями, які забезпечують їх якість та ефективність. Компанія Curaprox скрупульозно дбає про підвищення обізнаності щодо важливості гігієни та  профілактики захворювань ротової порожнини. 

Menu