Dermacol Love My Face

косметичний набір I.

Dermacol Love My Face косметичний набір I.
Пошкоджена упаковка
366грн.

Код: DER03562 | 1 в наявності

Новий нерозпакований продукт зі збереженим на 100 % вмістом, який лише має пошкоджену упаковку.

Набір містить: Love My Face Moisturising Cream For Young Skin 50 ml + Selfie Extending Mascara With False Lash Effect 6 ml

шт.
Нова Пошта
пʼятниця 24.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 24.05.2019
Dermacol Love My Face
| 366грн.

Властивості

Вид туші для вій
моделююча
Відповідно проблем шкіри
зволоження
Вік
Перші зморшки
Властивості
Зволоження
Водостійкість
ні
Колір
Чорний
Спосіб застосування
денний
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
для всих типів
Kонсистенція
крем
SPF
без SPF

Про бренд Dermacol

Чеський бренд Dermacol уже понад півстоліття піклується про жіночу красу. Компанія зародилась у празьких кіностудіях, де візажисти об'єднали свої зусилля з дерматологами з Інституту лікувальної косметики у Празі. Разом вони створили засоби Dermacol, які слугували не лише для створення макіяжу кінозірок, але і для повсякденного використання.

Dermacol Make-Up Cover виник, як один із перших засобів для макіяжу у світі та швидко став хітом, що відкрив собі дорогу аж до самого Голлівуду. В 90-х роках косметика Dermacol відділилася від кіностудій і стала самостійним, безпосередньо чеським брендом, що є символом краси вже декількох поколінь жінок.

Продукція Dermacol користується популярністю й за межами Чеської Республіки. Ви можете придбати косметику Dermacol у понад 60 країнах світу. Останнім часом косметику для догляду починають відкривати для себе чоловіки, для яких компанія Dermacol презентувала першу комплексну чоловічу колекцію.