Dermacol Love My Face

косметичний набір I.

Dermacol Love My Face косметичний набір I.
Dermacol Love My Face косметичний набір I.
Dermacol Love My Face косметичний набір I.

Код: DER03292 | Зараз цей продукт недоступний

Набір містить: Love My Face Moisturising Cream For Young Skin 50 ml + Selfie Extending Mascara With False Lash Effect 6 ml

Подарунок для вас
Придбайте продукти бренду Dermacol лише зараз на 20% дешевше. Для активації знижки вкажіть у кошику код drcol20ua.

Властивості

косметичний набір
Вид туші для вій
моделююча
Відповідно проблем шкіри
зволоження
Вік
Перші зморшки
Водостійкість
ні
Колір
Чорний
Тип шкіри обличчя
для всих типів
Kонсистенція
крем

Про бренд Dermacol

Чеський бренд Dermacol уже понад півстоліття піклується про жіночу красу. Компанія зародилась у празьких кіностудіях, де візажисти об'єднали свої зусилля з дерматологами з Інституту лікувальної косметики у Празі. Разом вони створили засоби Dermacol, які слугували не лише для створення макіяжу кінозірок, але і для повсякденного використання.

Dermacol Make-Up Cover виник, як один із перших засобів для макіяжу у світі та швидко став хітом, що відкрив собі дорогу аж до самого Голлівуду. В 90-х роках косметика Dermacol відділилася від кіностудій і стала самостійним, безпосередньо чеським брендом, що є символом краси вже декількох поколінь жінок.

Продукція Dermacol користується популярністю й за межами Чеської Республіки. Ви можете придбати косметику Dermacol у понад 60 країнах світу. Останнім часом косметику для догляду починають відкривати для себе чоловіки, для яких компанія Dermacol презентувала першу комплексну чоловічу колекцію.