Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

косметичний набір I.

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair косметичний набір I.
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair косметичний набір I.
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair косметичний набір I.
Новинка
669грн.

Код: DER03279 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Invisible Transparent Powder Shade Light 13 g + Master Brush by PetraLovelyHair Powder Brush D55 + Cosmetic Bag

шт.
Подарунок для вас
Придбайте продукти бренду Dermacol лише зараз на 20% дешевше. Для активації знижки вкажіть у кошику код drcol20ua.
Нова Пошта
пʼятниця, 21.12.2018
Особисте отримання
четвер, 20.12.2018
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair
| 669грн.

Властивості

подарунковий набір

Про бренд Dermacol

Чеський бренд Dermacol уже понад півстоліття піклується про жіночу красу. Компанія зародилась у празьких кіностудіях, де візажисти об'єднали свої зусилля з дерматологами з Інституту лікувальної косметики у Празі. Разом вони створили засоби Dermacol, які слугували не лише для створення макіяжу кінозірок, але і для повсякденного використання.

Dermacol Make-Up Cover виник, як один із перших засобів для макіяжу у світі та швидко став хітом, що відкрив собі дорогу аж до самого Голлівуду. В 90-х роках косметика Dermacol відділилася від кіностудій і стала самостійним, безпосередньо чеським брендом, що є символом краси вже декількох поколінь жінок.

Продукція Dermacol користується популярністю й за межами Чеської Республіки. Ви можете придбати косметику Dermacol у понад 60 країнах світу. Останнім часом косметику для догляду починають відкривати для себе чоловіки, для яких компанія Dermacol презентувала першу комплексну чоловічу колекцію.