Косметичні набори

Фільтр
Цінова категорія

-

Спосіб застосування
Оцінка
  •   5
  •   1
Лідери продажу

Що таке дермокосметика?

Дермокосметика — це специфічна категорія засобів догляду за шкірою, що відповідає високим вимогам фармацевтичної промисловості. Продукція розроблена у співпраці з фахівцями в галузі догляду за шкірою: дерматологами, педіатрами, офтальмологами, фармацевтами. Усі засоби високоефективні та безпечні, що безпосередньо підтверджують клінічні дослідження. Дермокосметична продукція гіпоалергенна, підходить для чутливої шкіри та відповідає строгим вимогам і статуту виробництва, який відрізняється від стандартної косметики.

Дермокосметика характеризується тісним співробітництвом із дерматологами під час виробництва та тестування, що забезпечує максимальну ефективність та безпеку фармацевтичного середовища, завдяки чому дермокосметику іноді називають «аптечною косметикою».

Завдяки знанням у галузі досліджень дерматології, косметології та фармацевтики дермокосметичні бренди постійно вносять на ринок косметики інновації, щоб запропонувати клієнтам найсучасніші та найефективніші методи для догляду за шкірою. 

Дермокосметику можуть використовувати як жінки, так і чоловіки різних вікових категорій, а також діти. Дермокосметику обере кожен, кого цікавить процес виробництва та склад продукції, а головне ті, кому не байдуже, якою косметикою користуватись, а також люди, які бажають довіритися експертам у цій галузі. Дермокосметика також підходить для людей із чутливою шкірою, які очікують на надійні результати і обирають якість, безпеку та гарантії.