Diva & Nice Cosmetics Accessories

набір пензликів

Diva & Nice Cosmetics Accessories набір пензликів
Diva & Nice Cosmetics Accessories набір пензликів
Diva & Nice Cosmetics Accessories набір пензликів
Professional
103грн.

Код: DIV2006 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: 2x Foam Applicator for Eyeshadow

шт.
Нова Пошта
пʼятниця 26.04.2019
Особисте отримання
пʼятниця 26.04.2019
Diva & Nice Cosmetics Accessories
Professional | 103грн.

Опис косметики Diva & Nice Cosmetics Accessories

Набір пензликів для макіяжу Diva & Nice Cosmetics Accessories дозволить вам власноруч створити будь-який денний або вечірній макіяж, який виглядатиме професійно.

Про бренд Diva & Nice Cosmetics

Чеська компанія Diva & Nice Cosmetics, яку було засновано в 1994 році, спеціалізується на продажу декоративної косметики та аксесуарів (пудрениць, щіточок, пінцетів, ножиць, губок для макіяжу тощо). Але в її багатому асортименті ви можете знайти цілий ряд інших цікавих виробів.
Філософія Diva & Nice Cosmetics проста — постачати на ринок якісні та водночас фінансово доступні товари. Слід зазначити, що вже досить довго їй вдається цього дотримуватись. Великої популярності набули, наприклад, засоби для очей та накладні вії Diva & Nice Cosmetics. Особливої уваги заслуговують дизайнерські дзеркальця різної форми (у формі серця, овальні, квадратні...) та візерунків.  
Diva Косметика & Nice поступово стає синонімом краси та привабливості. Її продукція відрізняється простотою використання та високою функціональністю. Спробуйте її, та ви побачите, що не будете розчаровані! Бренд Diva & Nice Cosmetics, звичайно, зацікавить усіх тих, хто прагне досконалого неповторного зовнішнього вигляду, часто вибирає очима та хоче підкреслити свій власний стиль.