Diva & Nice Cosmetics Accessories пилочка для нігтів великий

Diva & Nice Cosmetics Accessories пилочка для нігтів великий
Diva & Nice Cosmetics Accessories пилочка для нігтів великий
15.5 см
70грн.

Код: DIV02094 | В наявності

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
Нова Пошта
вівторок 29.06.2021
Особисте отримання
вівторок 29.06.2021

Опис Diva & Nice Cosmetics Accessories

Пилочка Diva & Nice Cosmetics Accessories забезпечить вашим нігтям ідеальну форму. Вони завжди будуть охайні та досконалі.

Властивості:

  • шліфує також великі тріщини
  • ідеальний допоміжний пристрій для досконалого манікюру
  • оптимальні розміри забезпечують зручність у використанні
  • чітко та симетрично підпилює

Спосіб використання:
Завжди підстригайте лише сухі нігті.

Про бренд Diva & Nice Cosmetics

Чеська компанія Diva & Nice Cosmetics, яку було засновано в 1994 році, спеціалізується на продажу декоративної косметики та аксесуарів (пудрениць, щіточок, пінцетів, ножиць, губок для макіяжу тощо). Але в її багатому асортименті ви можете знайти цілий ряд інших цікавих виробів.
Філософія Diva & Nice Cosmetics проста — постачати на ринок якісні та водночас фінансово доступні товари. Слід зазначити, що вже досить довго їй вдається цього дотримуватись. Великої популярності набули, наприклад, засоби для очей та накладні вії Diva & Nice Cosmetics. Особливої уваги заслуговують дизайнерські дзеркальця різної форми (у формі серця, овальні, квадратні...) та візерунків.  
Diva Косметика & Nice поступово стає синонімом краси та привабливості. Її продукція відрізняється простотою використання та високою функціональністю. Спробуйте її, та ви побачите, що не будете розчаровані! Бренд Diva & Nice Cosmetics, звичайно, зацікавить усіх тих, хто прагне досконалого неповторного зовнішнього вигляду, часто вибирає очима та хоче підкреслити свій власний стиль.

Оцінка Diva & Nice Cosmetics Accessories