Diva & Nice Cosmetics Accessories термо-керамічний гребінець для волосся

1×
Diva & Nice Cosmetics Accessories термо-керамічний гребінець для волосся
Diva & Nice Cosmetics Accessories термо-керамічний гребінець для волосся
діаметр 43 mm
200грн.

Код: DIV2069 | Більш ніж 5 шт. у наявності
1
Нова Пошта
четвер 29.04.2021

Опис Diva & Nice Cosmetics Accessories

Кругла щітка для волосся Diva & Nice Cosmetics Accessories — це незамінний помічник під час постійної укладки феном.

Властивості:

  • ідеально підходить для укладки феном
  • допомагає визначити бажану форму

Спосіб використання:
Кругла щітка підходить для термостайлінгу за допомогою фена. Ви можете обрати розмір щітки відповідно до довжини та густоти вашого волосся.

Про бренд Diva & Nice Cosmetics

Чеська компанія Diva & Nice Cosmetics, яку було засновано в 1994 році, спеціалізується на продажу декоративної косметики та аксесуарів (пудрениць, щіточок, пінцетів, ножиць, губок для макіяжу тощо). Але в її багатому асортименті ви можете знайти цілий ряд інших цікавих виробів.
Філософія Diva & Nice Cosmetics проста — постачати на ринок якісні та водночас фінансово доступні товари. Слід зазначити, що вже досить довго їй вдається цього дотримуватись. Великої популярності набули, наприклад, засоби для очей та накладні вії Diva & Nice Cosmetics. Особливої уваги заслуговують дизайнерські дзеркальця різної форми (у формі серця, овальні, квадратні...) та візерунків.  
Diva Косметика & Nice поступово стає синонімом краси та привабливості. Її продукція відрізняється простотою використання та високою функціональністю. Спробуйте її, та ви побачите, що не будете розчаровані! Бренд Diva & Nice Cosmetics, звичайно, зацікавить усіх тих, хто прагне досконалого неповторного зовнішнього вигляду, часто вибирає очима та хоче підкреслити свій власний стиль.

Оцінка Diva & Nice Cosmetics Accessories1