DKNYOriginal Women подарунковий набір VII.

DKNY Original Women подарунковий набір VII.
DKNY Original Women подарунковий набір VII.

Зараз цей продукт недоступний | Код: DKN05474

DKNY Women парфумована вода для жінок 30 мл + DKNY Women парфумована вода для жінок 30 мл

Розкішний аромат — це завжди правильний вибір, якщо ви хочете подарувати справжню радість. Парфумерний набір для жінок DKNY Original Women у красивій упаковці неодмінно потішить тих, кого ви любите. Довіртеся магії цього чудового набору та будьте впевнені, що він не залишить байдужою жодну жінку.

Властивості:

  • потішить будь-яку жінку
  • чудовий вибір для подарунка
  • у подарунковій упаковці

Набір містить:

  • DKNY Women парфумована вода для жінок 30 мл
  • DKNY Women парфумована вода для жінок 30 мл

Склад

Тип аромату
Цитрусові
Тип набору
подарунковий набір

Сучасний, впевнений у собі, культовий: цими трьома словами можна охарактеризувати бренд Donna Karan, натхненний енергією Нью-Йорка. Ці парфуми створено для впевненої в собі жінки, яка ніколи не знає наперед, чого очікувати від нового дня. Відкрийте для себе чарівний світ ароматів Donna Karan New York, які перетворять щоденні моменти в незабутні враження.

Бренд не просто завоював популярність серед жінок цілого світу. Аромати DKNY пробуджують бажання жити на повну. Сьогодні культовою є парфумована вода DKNY Be Delicious: соковите «яблучко» зі свіжим фруктово-квітковим ароматом, що сподобається жінці будь-якого віку.

DKNY women також потішить вас низкою інших ароматів для жінок. Спробуйте, наприклад, ніжний квітковий запах DKNY Pure або парфумовану воду DKNY Red Delicious, флакон якої теж має форму яблука, однак червоного кольору. Ми знаємо, що жінки люблять, коли їхня друга половинка також чудово пахне, а тому пропонуємо ще й колекцію чоловічих туалетних вод і одеколонів DKNY men.