DOVE BEAUTY & CARE косметичний набір I. | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Dove Beauty & Care

косметичний набір I.

Dove Beauty & Care косметичний набір I.
Dove Beauty & Care косметичний набір I.
Dove Beauty & Care косметичний набір I.
461UAH

Код: DOV1699 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Deeply Nourishing Nourish Shower Gel 250 ml + Original Antiperspirant 150 ml + Essential Nourishment Body Lotion 250 ml + Intensive Repair Shampoo for Damage Hair 250 ml + Beauty Cream Bar 100 g + Cosmetics Bag

шт.
Міст Експрес
понеділок, 27.08.2018

Властивості

Тип волосся
пошкоджене волосся
Тип шкіри
суха

Про бренд Dove

Dove | Dove - досконале зволоження та догляд за шкірою. Продукція Dove, яка включає дезодозанти та антиперспіранти, засоби інтимної гігієни, гелі для душу, та догляд за тілом, на даний момент продається більше ніж в 75 країнах світу. Бренд використовує безліч запатентованих інноваційних технологій, досить успішним, наприклад, є гель для душу з унікальною технологією Nutrium Moisture, який містить ліпіди, ідентичні шкірі, що допомагає живити та відновлювати її, дозволяє виглядати шкірі ідеально зволоженою та доглянутою. А також лосьони, вироблені за технологією DeepCare Complex, зберігають шкіру м'якою та пружною.

Dove призиває жінок регулярно доглядати за своїм тілом так, щоб вони могли оцінити його красу належним чином та почувалися  впевненіше й краще. Продукція Dove допомагає доглядати за шкірою таким чином, щоб вона була зволожена, мала відчуття свіжості протягом дня, попереджувала подразнення, і все це за допомогою дезодорантів та антиперспірантів, що містять зволожуючий крем  або зволожуючих гелів для душу, які доглядіють за шкірою під час банних процедур. 

Dove бажає, щоб кожна жінка почувалась красивішою з кожним днем.

Menu