Dove Radiance Revival

косметичний набір I.

Dove Radiance Revival косметичний набір I.
Dove Radiance Revival косметичний набір I.
косметичний набір I.

Код: DOV02017 | Зараз цей продукт недоступний

Набір містить: Nutrishing Care & Oil Shower Gel 250 ml + Silk Cream Oil Bar 100 g + Radiance Rivival Shampoo 250 ml + Radiance Revival Condicioner 200 ml + Invisible Dry Clean Touch Antiperspirant Spray 150 ml + Cosmetic Bag

Подарунок для вас
Тільки зараз при замовленні на суму понад 1400 грн. Колір можете обрати у кошику.
Dove Radiance Revival
косметичний набір I.

Властивості

вид упаковки
Дезодорант
Властивості
Багатофункціональний догляд
Тип волосся
всі типи волосся
Тип набору
подарунковий набір
Тип шкіри
для всіх типів шкіри

Про бренд Dove

Dove | Dove - досконале зволоження та догляд за шкірою. Продукція Dove, яка включає дезодозанти та антиперспіранти, засоби інтимної гігієни, гелі для душу, та догляд за тілом, на даний момент продається більше ніж в 75 країнах світу. Бренд використовує безліч запатентованих інноваційних технологій, досить успішним, наприклад, є гель для душу з унікальною технологією Nutrium Moisture, який містить ліпіди, ідентичні шкірі, що допомагає живити та відновлювати її, дозволяє виглядати шкірі ідеально зволоженою та доглянутою. А також лосьони, вироблені за технологією DeepCare Complex, зберігають шкіру м'якою та пружною.

Dove призиває жінок регулярно доглядати за своїм тілом так, щоб вони могли оцінити його красу належним чином та почувалися  впевненіше й краще. Продукція Dove допомагає доглядати за шкірою таким чином, щоб вона була зволожена, мала відчуття свіжості протягом дня, попереджувала подразнення, і все це за допомогою дезодорантів та антиперспірантів, що містять зволожуючий крем  або зволожуючих гелів для душу, які доглядіють за шкірою під час банних процедур. 

Dove бажає, щоб кожна жінка почувалась красивішою з кожним днем.