Dunhill Signature Collection Moroccan Amberпарфумована вода для чоловіків

Dunhill Signature Collection Moroccan Amber парфумована вода для чоловіків
Dunhill Signature Collection Moroccan Amber парфумована вода для чоловіків
100 мл

Код: DUN02681 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Dunhill Signature Collection Moroccan Amber
Склад

Парфумована вода для чоловіків Dunhill Signature Collection Moroccan Amber унікальна своєю мінімалістською й водночас вишуканою концепцією. Аромат приховує в собі пряні тони, які дадуть вам змогу насолоджуватися марокканськими пахощами, де б ви не були.

  • пряний східний аромат
  • для сучасних чоловіків
  • підходить передусім для вечірнього користування

Склад аромату
Аромат зачарує вас збалансованим поєднанням трьох основних інгредієнтів. На початкових нотах ваші чуття потішать землисті тони рідкісного кардамону, але вже за мить до них приєднається екзотичний шафран, який поступово зіллється з виразним ароматом амбри.

Історія аромату
Аромат Dunhill Signature Collection Moroccan Amber створив парфумер Джино Перконтіно (Gino Percontino).

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
кардамон
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
шафран
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
бурштин
Тип аромату
Східні, Пряні

Про бренд Dunhill

Парфумерія Dunhill | Dunhill -  Заповітним бажанням Альфреда було відкрити в Лондоні чудовий і розкішний тютюновий магазин. Так, в 1907 році він почав з продажу тютюну, який готував сам за старовинною рецептурою, а також сигар і трубок. Вже на початку двадцятих років фірма Dunhill стала уособленням високоякісних курильних приналежностей та елітних сортів тютюну, а також новомодних запальничок. Alfred Dunhill не зупинився на цьому і пізніше поповнив асортимент авторськими наручними годинниками та елегантними виробами зі шкіри. Окремо варто відзначити аромати Alfred Dunhill, які втілюють мужність і стиль справжнього англійського джентльмена. Елітна парфумерія Alfred Dunhill приваблює своєю продуманістю, глибиною і класичним дизайном флаконів.

Оцінка Dunhill Signature Collection Moroccan Amber

tracking pixel