E style Magnetic Palette

палітра тіней

E style Magnetic Palette палітра тіней
Розпродаж
відтінок 01 Your Dream 6 x 6 гр
407грн.

Код: EYT0097 | Більш ніж 20 шт. у наявності

палетка містить: 35 Celebrating White + 29 Sweet Praline + 28 Antic Brown + 26 Eis Frappe + 32 Peach Smoothie + 12 Cocoa  

шт.
Нова Пошта
четвер 23.05.2019
Особисте отримання
четвер 23.05.2019
E style Magnetic Palette
відтінок 01 Your Dream 6 x 6 гр | 407грн.

Опис косметики E style Magnetic Palette

Палітра для макіяжу очей E style Magnetic Palette відкриє для вас можливості створення найдивовижніших варіацій макіяжу очей.

Властивості:

  • надає можливість створювати різноманітні види макіяжу
  • має довготривалий ефект
  • для денного та вечірнього макіяжу
  • насичені пігменти

Спосіб використання:
Наносіть тіні на повіки пензликом, пінистим аплікатором або подушечками пальців.

Про бренд E style

Чеська фірма Chris cosmetics діє на ринку з 1992 року. Вона займається виготовленням, комплектуванням, розповсюдженням і продажем декоративної косметики. Новий асортимент декоративної косметики у стилі Е вийшов на ринок у 2014 році. Він являє собою поєднання краси та елегантності з чудовою якістю та доступністю. Призначений для жінок будь-якого віку, чию природну красу він підкреслює.   
Діяльність компанії спрямована, насамперед, на ретельний відбір окремих компонентів, що гарантує високу якість. Всі продукти в стилі E підлягають лабораторним випробуванням і суворому контролю відповідно до європейських стандартів і законодавства ЄС. Вироби не засмічують довкілля, випробування не проводяться на тваринах, а засоби не містять інгредієнтів тваринного походження.   
Компанія Chris cosmetics бере участь у системі EKO KOM з утилізації та повторного використання упаковки. Спробуйте якісну декоративну косметику стилю E та будьте гарною щодня!