E style Metallic Chic

палітра тіней для повік металік

E style Metallic Chic палітра тіней для повік металік
12 x 6 гр

Код: EYT0085 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

E style Metallic Chic
12 x 6 гр

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики E style Metallic Chic

Палітра для макіяжу очей E style Metallic Chic відкриє для вас можливості створення найдивовижніших варіацій макіяжу очей.

Властивості:

  • металік-ефект
  • високопігментований
  • для денного та вечірнього макіяжу
  • має довготривалий ефект

Склад:

  • дзеркальце

Спосіб використання:
Наносіть тіні на повіки пензликом, пінистим аплікатором або подушечками пальців.

Про бренд E style

Чеська фірма Chris cosmetics діє на ринку з 1992 року. Вона займається виготовленням, комплектуванням, розповсюдженням і продажем декоративної косметики. Новий асортимент декоративної косметики у стилі Е вийшов на ринок у 2014 році. Він являє собою поєднання краси та елегантності з чудовою якістю та доступністю. Призначений для жінок будь-якого віку, чию природну красу він підкреслює.   
Діяльність компанії спрямована, насамперед, на ретельний відбір окремих компонентів, що гарантує високу якість. Всі продукти в стилі E підлягають лабораторним випробуванням і суворому контролю відповідно до європейських стандартів і законодавства ЄС. Вироби не засмічують довкілля, випробування не проводяться на тваринах, а засоби не містять інгредієнтів тваринного походження.   
Компанія Chris cosmetics бере участь у системі EKO KOM з утилізації та повторного використання упаковки. Спробуйте якісну декоративну косметику стилю E та будьте гарною щодня!