Ecodenta Kalident

зубна паста для чутливих зубів

Ecodenta Kalident зубна паста для чутливих зубів
Ecodenta Kalident зубна паста для чутливих зубів
Ecodenta Kalident зубна паста для чутливих зубів
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: ECD0016 | 4 в наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 06.05.2019
Особисте отримання
понеділок 06.05.2019
Ecodenta Kalident
присмак Chamomile/Clove 100 мл | 105грн.

Опис косметики Ecodenta Kalident

Завдяки зубній пасті для чутливих зубів Ecodenta Kalident ви зможете насолоджуватись холодними чи гарячими напоями без неприємних відчуттів. Попрощайтеся з підвищеною чутливістю зубів.

Властивості:

  • знижує чутливість зубів
  • зміцнює зубну емаль
  • регенерує пошкодження зубної емалі
  • зміцнює зуби
  • зберігає свіжість подиху

Спосіб використання:
Пасту потрібно використовувати щонайменше двічі на день — уранці й увечері, а також після кожного прийому їжі. Після чищення зубів використовуйте зубну нитку чи міжзубну щітку. Застосовуйте згідно з інструкцією.

Про бренд Ecodenta

Зубні пасти, пропоновані під брендом Ecodenta, є результатом поєднання сучасної науки та природи. Вони зроблені з натуральних речовин, які корисні для здоров’я та не шкодять довкіллю. Пасти не містять компонентів, що піняться, абразивних компонентів, пероксиду, лаурилсульфату натрію або парабенів.
Засоби Ecodenta були створені за співпраці з Литовським медичним університетом та випробувані стоматологами. Вироби завжди збагачуються активними інгредієнтами з відібраних рослин, які швидко та дуже дбайливо допомагають позбутися проблем із зубами або яснами. У них також є природне джерело кальцію Kalident, який затягує тріщини та пошкоджену поверхню зубів, запобігає розвитку карієсу та має природну знезаражувальну дію.
Пасти також містять активний інгредієнт Teavigo, який міститься в зеленому чаї; його ефективність доведена науково. Цей матеріал має антибактеріальну дію, захищає зуби від зубного каменю та залишає в роті довготривале відчуття свіжості. Захистіть ваші зуби регулярним чищенням і якісною зубною пастою!